1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Başbakan Erdoğan salondakilerden yoklama aldı
Başbakan Erdoğan salondakilerden yoklama aldı

Başbakan Erdoğan salondakilerden yoklama aldı

Mardin’de bazı açılışları yapmak ve halka seslenmek için bulunan Başbakan Erdoğan partisinin üyelerine yapacağı konuşmada salonun boş olması üzerine çok sinirlendi. Bazı teşkilat görevlilerinin güvenlik tarafından içeri alınmadıklarını öğrenince gerekli t

A+A-

 Erdoğan'ı çıldırtan olay

Mardin'de sandıkların asla boş bırakmaması gerektiğine işaret eden Erdoğan, 'Bir sandığa gidildiği zaman burada AK Parti'nin üyesi var mı, yok mu böyle bir soruyu dahi bizim sormamız gerekir' diye konuştu.

Başbakan Erdoğan konuşmasının ardından Mardin teşkilatından yoklama aldı. Her sandıktan ana kademeden 3, kadın kollarından 3 ve gençlik kollarından 3 olmak üzere 9 görevlinin olması gerektiğini hatırlatan Başbakan Erdoğan önce ana kademe sonra da gençlik kollarından görevlileri ayağa kaldırınca ilginç görüntü ve diyaloglar ortaya çıktı.

"Başbakan iyice asabileşti"

Başbakan Erdoğan'ın yoklaması esnasında ilçe başkanları bazı teşkilat görevlilerinin güvenlik tarafından salona sokulmadığını söyledi. Bunun üzerine anonsçusu Orhan Karakurt'u yanına çağıran Başbakan Erdoğan, koruma müdürü Muhsin Köse'ye "Başbakan iyice asabileşti de" diye mesaj götürmesini istedi.