1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Başbakan Erdoğan'ın Koruma Polisi'nden Rize'ye Teşekkür !
Başbakan Erdoğan'ın Koruma Polisi'nden Rize'ye Teşekkür !

Başbakan Erdoğan'ın Koruma Polisi'nden Rize'ye Teşekkür !

Doktarlarına Ziyaret...

A+A-

Muhammet KAÇARRize, (DHA)- BAŞBAKAN Recep Tayip Erdoğan'ın Artvin'in Hopa İlçesi'ndeki mitingi sonrası çıkan olaylarda Ak Parti seçim otobüsünden düşerek ağır yaralanan ve Rize Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi gören koruma polisi Servet Erkan, yeniden göreve başlamasının ardından Rize'ye geldi ve teşekkür ziyaretlerinde bulundu. Erkan, Burada herkesin benim üzerimde çok hakkı var dedi.

 


Başbakan Erdoğan'ın koruma polisi Servet Erkan, iki meslektaşı ile birlikte Rize'ye geldi. Rize Emniyet Müdürü Hüseyin Yenice'yi makamında ziyaret eden Erkan, sağlığına kavuşması sürecinde kendisine gösterilen ilgiden dolayı teşekkür etti. Erkan, Burada herkesin benim üzerimde çok hakkı var. Herkese teşekkür ediyorum dedi.

 

Emniyet Müdürü Hüseyin Yenice de Erkan'ın Rize'ye gelişinin vefa örneği olduğunu söyledi. Erkan ve beraberindekiler Emniyet Müdürü Yenice'ye, Başbakanlık Koruma Daire Başkanlığı adına plaket sundu.

 

DOKTORLARINA ZİYARET

Erkan, daha sonra 16 gün tedavi gördüğü Rize Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ni ziyaret etti, görüştüğü hastane Başhekimi Doç. Dr. Hasan Türüt'e teşekkür etti, yaptırdığı teşekkür plaketini verdi.