1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Başbakan Şaşkınlığını Gizleyemedi!
Başbakan Şaşkınlığını Gizleyemedi!

Başbakan Şaşkınlığını Gizleyemedi!

Başbakan Erdoğan'ı şaşırtan ressam...

A+A-

 26 yaşındaki engelli ressam Ayşe Kılıç, AK Parti Genel Merkezi girişinde bir sergi açtı. Serginin açılışını da Başbakan Recep Tayyip Erdoğan gerçekleştirdi. "SİZ DE TARAMA ÖZÜRLÜSÜNÜZ" 


Önce resimleri inceleyip resimler hakkında bilgi alan Başbakan Erdoğan daha sonra Kılıç'la sohbet etti. Resimleri nasıl yaptığını soran Başbakan Erdoğan'a Kılıç, ayaklarıyla fırçayı nasıl kullandığını gösterdi. Kulplu bir bardakla da çay içen ressam Ayşe Kılıç, ayaklarıyla saçlarını tarayabildiğini, makyajını dahi kendinin yaptığını söyledi. Bunun üzerine Başbakan Erdoğan, saçlarını taraması için Kılıç'a tarak verilmesini istedi. Ancak çevredeki kadınlardan kimsede tarak yoktu. Bunun üzerine Erdoğan, "Siz tarama özürlüsünüz" dedi. Neyse ki tarak bulundu ve Ayşe Kılıç, ayağıyla tuttuğu tarakla saçlarını taradı. AYAKLARINI KULLANMAYI, ANNESİ ÖĞRETMİŞ 


Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'nda telefon operatörü olarak çalışan 26 yaşındaki Ayşe Kılıç, 5 yaşındayken bir kaza sonucu kollarını kaybettiğini, annesinin de kendisine ayaklarını kullanmayı öğrettiğini söyledi.