1. HABERLER

  2. KARADENİZ HABERLERİ

  3. Başkan Atar'dan sert ifadeler!
Başkan  Atar'dan  sert  ifadeler!

Başkan Atar'dan sert ifadeler!

Başkan Atar'dan sert ifadeler!

A+A-

Arsin balıkçı barınağı ile ilgili yapılan habere Balıkçılar kooperatifi başkanı Kemal Atar'dan zehir zemberek açıklama geldi.

 

Atar,  yaptığı açıklamada "Gazete ve onlara bağlı haber sitesi-tarafından onurumuzla oynanacak  atıflarda ve iftiralarda bulunuldu. Söz konusu millet vekilinin dahi böyle bir talebi olmamıştır. Henüz projesi dahi hayata geçmemiş balıkçı barınaklarından hisse kapmak isteyen ve bunu başaramayan evrak ve yeşil kartı ile balıkçı motoru olmayan hokkabazlar,   bu dedi kodular ile bizleri yıpratmaya çalışmaktadırlar.

 

Ben Arsin merkez su ürünleri kooperatif başkanı  olarak  arkadaşlarla ihtiyacından dolayı kooperatif kurduk. Arsin ilçesi  atadan balıkçı kasabasıdır. Muhacirlik   yıllarında kara denizi doyuran kasabadır. Burada herkes denizci ve deniz sevdalısıdır. Bakanlığın yasası var. T.C vatandaşı olmak, Arsin'de ikamet etmek, yeşil ruhsatlı balıkçı teknesi sahibi olmak gibi biz her yıl mali kongrede yaparız. Bakanlık temsilcisi gözetiminde dört yılda bir seçim yaparız."  dedi. 

 

Şu anda barınakların kiralama prosedürü için  beklediklerini ifade eden Kemal Atar;

 

"Biz balıkçılara belediyemiz,   Avrupa standartlarında hizmet veriyor. Kendimize ait büro tahsisi etmiş resmi muhasebecimiz, sorumlu müdür eşliğinde tüm işlemlerimiz yapılmaktadır.  Bilgisayar , İnternet hizmeti vererek her hangi bir konuda,   Başbakan ve cumhurbaşkanına kadar konuları taşıyacak ve getirecek iletişim doluluğuna sahibiz.Gerektiği zaman müfettiş gelir, her alanda bizimle iletişim kurularak denetleniriz. Her şeyiyle kusursuz bir hizmet alıyoruz ve aynı ciddiyetle hizmet veriyoruz. Şu an barınakların kiralanması için gerekli prosedürler  yapılıyor"   dedi.