1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Başkan olmadan evvelki ekonomik durumunuz ile başkanlık sonrası durumunuz nedir?
Başkan olmadan evvelki ekonomik durumunuz ile başkanlık sonrası durumunuz nedir?

Başkan olmadan evvelki ekonomik durumunuz ile başkanlık sonrası durumunuz nedir?

Kamuoyu cevap bekliyor…

A+A-

Trabzonspor tarihinin en büyük siyasi  ve ekonomik desteğini arkasında bulmasına  rağmen  kulübün ekonomik dengeleri ile  oynayan ve “Borçlanarak büyüyeceğiz” safsatası ile Trabzonspor’un tüm temellerini  sarsan başkan olarak  tarihe geçen Sadri Şener  sıkılmadan   açıklamalarına devam ediyor. Muharrem Usta’nın  dün yaptığı açıklamalara cevap mahiyetinde konuşan Şener “Ben Trabzonspor’a süper kupa ve  Türkiye kupası kazandırdım. Trabzonspor’u zarara uğratan başkanlar belli. Zararı karşılamak için İbrahim Hacıosmanoğlu ve Muharrem Usta bizi katmadan  temizlesinler”  değerlendirmesinde bulundu.

Trabzonspor’a  aldığı yabancıların kayıtlara  en az iki üç misli  fazla rakamlarla  yazıldığı iddia edilen  aldığı 27 yabancı futbolcunun hepsinden  maddi olarak kulübü zarar ettiren  Şener’in Trabzonspor’a başkan olmadan evvel ki ekonomik durumu ile  Trabzonspor başkanlığından  sonraki ekonomik varlıklarının incelenmesi isteniyor! Kamuoyu adına  uyanık başkana  soruyoruz. Açıkla sayın Sadri Şener  Trabzonspor başkanı olmadan evvel TMSF’ ye olan 138 milyon liralık borcunuz  başkanlığınızın 11. Ayında  nasıl 2 milyon liraya  indi! Açıklayın sayın Şener  başkan olmadan  evvel  ve başkanlıktan sonraki ekonomik durumunuz  arasında oluşan fark nereden kaynaklı?

Trabzonspor’un etik ahlaki maddi değer ve prensiplerini yerle bir eden ilk başkan olarak tarihe geçen Şener döneminden  bazı  acı transfer  örnekleri…

500 bin Euro’luk Cale               Trabzonspor defter kayıtlarında 2.4 milyon euro!

800 bin dolarlık Alanzinho      Trabzonspor defter kayıtlarında 4.2 milyon dolar!

2.3  milyon Euro’luk Adrian    Trabzonspor defter kayıtlarında  5.2 milyon Euro!

1.5 milyon dolarlık Henripe   Trabzonspor defter kayıtlarında  4 milyon dolar!

3.5 milyon dolarlık  Zokora    Trabzonspor defter kayıtlarında  6 milyon dolar!

1.7 milyon Euro’luk  Colman  Trabzonspor defter kayıtlarında  2.8 milyon Euro!

Avukatlara  ödenen para 10 milyon lira! Ve daha niceleri…