1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Başkan Usta Almanya’da iki isimle görüştü!
Başkan Usta Almanya’da iki isimle görüştü!

Başkan Usta Almanya’da iki isimle görüştü!

İşte detaylar...

A+A-

trabzonhaber-spor servisi-Trabzonspor başkan yardımcısı Nevzat Aydın,  twıtter hesabından ünlü teknik adam Magaht ile çekilmiş bir fotoğrafını  yayınlayarak kafaları karıştırdı. Bu fotoğrafın iki ay evveline ait olduğu  öğrenilirken, uzun zamandır Magaht ile  yapılan görüşmelerin ardından son görüşmeyi başkan Muharrem Usta’nın dün gerçekleştirdiği öğrenildi. Dün Magaht ile görüşen ve kulübün son durumunu, hedeflerini anlatan Muharrem Usta ile ünlü teknik adamın görüşmesinde önemli mesafe alındığı ancak son sözün  UEFA kararlarından sonra verileceği öğrenildi.

 

Trabzonspor başkanı Muharrem Usta’nın, Almanya seyahatinde bir araya geldiği diğer teknik adamın da kim olduğu konusunda edindiğimiz bilgiyi okurlarımızla paylaşıyoruz. Başkan Muharrem Usta’nın, Alman birinci lig takımı Hamburg’un başında bulunan teknik direktör Bruno Labbadia ile de görüştüğü öğrenildi. Başkan Usta’nın bir araya geldiği Alman teknik adam Labbadia 50 yaşında. Geçen yıl Nisan ayından beri Hamburg’un başında yer alan tecrübeli teknik adamın, takımı ile bir yıllık daha sözleşmesi bulunuyor. Labbadia, geçen sezon Nisan ayında görev aldığı Hamburg’u kümede bıraktı. Bu sezon ise Hamburg Alman liginde 11.  sırada yer alıyor. Çok ön plana çıkmış bir teknik adam olmasa da sakinliği ve zaman zaman genç oyunculara verdiği şanslarla bilinen teknik adamla yapılan görüşmenin olumlu geçtiği öğrenildi.

 

Trabzonspor başkanı Muharrem Usta ve yönetimin Ersun Yanal ve Lucescu dahil  şu ana kadar 6 teknik adamla masaya oturduğu, UEFA’dan gelecek cezaya ve görüştüğü teknik adamların son durumuna  göre kararını sonra vereceği ileri sürülüyor.