1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Başkan Usta'ya Eski Yöneticiden Cevap Gecikmedi
Başkan Usta'ya Eski Yöneticiden Cevap Gecikmedi

Başkan Usta'ya Eski Yöneticiden Cevap Gecikmedi

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta'nın

A+A-

 Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta'nın, SKY 360'da yayınlanan Telegol programının canlı yayında TS Club'lar ile yaptığı açıklamaya eski sorumlu yöneticiden flaş cevap geldi. 

Başkan Muharrem Usta canlı yayında TS Club'lar hakkında flaş bir açıklama yaptı. 

Usta,"TS Club'lara baktım, çok acı bir durumla karşı karşıyayız. İnsanlar kârı, satışla karıştırıyorlar sanırım. Kâr başka bir şey. Stoklara baktım, rapor henüz gelmedi ama bizim TS Club'larda 4 Milyon zararımız var. Forma vs. her şeyi satıyoruz ama 4 Milyon zarar ediyoruz." Şeklinde yaptığı açıklamaya TS Club'lardan sorumlu eski yönetici Mehmet Terzi'den flaş cevap geldi. 

BAŞKANI SÖZLERİNİ İSPATLAMAYA DAVET ETTİ 

Başkan Usta'nın açıklamaları üzerine konuşan Mehmet Terzi," TS Club’ın değil 4 Milyon TL zarar ettiğini noter huzurunda bana belgelesinler ben gene noter huzurunda söz veriyorum, üç yıl orada bedava tezgahtarlık yapacağım. Başkan Muharrem Usta kendi dönemi hakkında bu açıklamayı yaptıysa onu bilemem. Sonuçta %61 indirim yapılarak zararına işler yapılmış olabilir. Başkan Usta, TS Club’lar tarihin en büyük cirosunu kimin zamanında yaptığını iyice incelesin. TS Club’lar zarar ettiyse KAP’a nasıl kâr olarak bildirildi?” Şeklinde gündeme bomba gibi düşecek açıklamada bulundu. 

ADİDAS İLE ANLAŞMAYI İPTAL ETTİLER 

Trabzon’un başarılı iş adamlarından Mehmet Terzi, Usta’nın yapacağı açıklamaları ispatlaması halinde 3 yıl tezgahtarlık yapacağını söylemesinin yanı sıra gelecek sezonun formaları hakkında da flaş açıklamalarda bulundu.

 TS Club’lardan sorumlu eski yönetici Mehmet Terzi gelecek sezonun formaları ile alakalı olarak, ”ben 8 ay boyunca gelecek sezon formalarımızın Adidas olması için uğraştım. Uzun uğraşlarımız sonucunda gelecek sezon formaları konusunda Adidas ile anlaşma yapmamıza rağmen bu anlaşmanın yeni yönetim tarafından bozulduğunu öğrendim. Muhtemelen gelecek sezon yine Trabzonspor Kulübü Nike formalarını giyecek.”