1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Başkanın Mesajları!
Başkanın Mesajları!

Başkanın Mesajları!

İşte başkanın açıklamaları

A+A-

Trabzonspor başkanı Muharrem Usta saat 23:00 de basın toplantısı düzenledi. Bazı yöneticileri ve Salih Dursun'u yanına alarak konuşan başkan Usta'nın açıklamalrından bazı önemli bölümleri sunuyoruz:

 'SENİN HAKEMLİĞİN'

"Deniz Ateş Bitnel, senin hakemliğin bitmiştir. Bunu buradan açık ve net olarak söylüyorum. İnsanlar her şeyi para için, para kazanmak için yapmaz.Vicdan, dürüstlük, adalet için bir şeyler yapılır. Seni kara vicdanınla baş başa bırakıyorum. Ama tek sorun sen değilsin. Tek sorun sen olsan çok kolay! Senin arkandakileri de biliyoruz. Türk futbolunda bir değişimin şart olduğunu da biliyoruz. MHK derhal bu durumu izah etmeli. Zeka sahibi insanlarla zekasızca alay edenlere kahkahalarla gülüyorum'!


'SALİH HAKSIZLIĞA KART ÇIKARMIŞTIR'!

" Oyuncumuz Salih Dursun, örnek bir davranışla Türk futbolunda yapılan haksızlıklara kart çıkarmıştır! Salih Türk futbolu adına unutulmayacak bir tepki vermiştir. Dünyanın dört bir tarafından Salih için destek mesajları alıyoruz. Kara vicdanlılara karşı mücadelimiz başlamıştır. Salih insanları düşünmeye adil olmaya davet etmiştir.Kulüp olarak oyuncumuzun yanındayız ve sonuna kadar arkasında olacağız. Bu tepki haksızlığa isyandır"


"HAMİ HOCAYA HABER GÖNDERDİM AMA"

" G. Saray'ın penaltı kazandığı pozisyonda Hami Hocaya haber gönderdim ama ulaştıramadım. Mesajım şuydu: 'Onur kaleden çıksın. G. Saray penaltıyı boş kaleye atsın'! Fakat mesaj hocamıza ulaşmadı. Bu o pozisyonda verilebilecek en doğru tepki olacaktı"

"BU DÜZENİ DEĞİŞTİRECEĞİZ"

" Bu düzen değişecek. Trabzonspor olarak uğradığımız haksızlık için bunu demiyorum. Biz güçlü bir camiayız. Çok zorlukların üstesinden geldik. Yine altından kalkarız. Türk futbolu adına bunu söylüyorum. Türk futbolu adına bu düzeni değiştireceğiz. Spor kardeşlik ve temaşa oyunudur. Bunlar bu işi çığırından tamamen çıkardı. İddiasız bir maç bile tiyatroya çevrildi. Bugün en kara gündür. Bunu herkes böyle bilmeli"


"TÜRK FUTBOLUNU REZİL ETTİNİZ"


" Türk futbolunu dünyaya rezil ettiniz. Bakın bu gece Dünya televizyonları, spor gazeteleri Salih'i manşet yapıyor. Fransa, Almanya, İngiltere basını bu rezaleti konuşuyor. Siz nasıl sorumluluk sahibisiniz? Türk futbolu adına sorumlusunuz ama tam bir sorumsuzluk örneğisiniz. Bizi dünyaya rezil ettiniz. Türk futbolu dünyada bu adaletsizliklerle mi konuşulmalı? Hiç  vicdan muhasebesi yapmaz mısınız? Bu ülke ve bu ülke insanı böyle konuşulmayı hak ediyor mu? O nedenle Türk futbolu adına mücadelemiz sizinle olacaktır. Bu düzen değişecektir"!