1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Bayraktar farkını ortaya koyuyor...
Bayraktar farkını ortaya koyuyor...

Bayraktar farkını ortaya koyuyor...

Trabzon Ak Parti 2. Sıra Milletvekili adayı Erdoğan Bayraktar ilginç kişiliği ile siyasete renk kattı.

A+A-
Trabzon Ak Parti 2. Sıra Milletvekili adayı Erdoğan Bayraktar ilginç kişiliği ile siyasete renk kattı.
Ak Parti’nin Trabzon özelinde, lokomotifi olan Bayraktar, gittiği her yerde halkla kısa zamanda sıcak temas koruyor. Halkla temasında bir anda samimi bir ortam oluşturan Bayraktar’a 7’den 70 kadın erkek Trabzonlular da sempati ile yaklaşıyor.

AK Parti Trabzon Milletvekili adayı ve TOKi Eski Başkanı Erdoğan Bayraktar, Akçaabat’ta Yıldızlı, Akçaköy ve Derecik Beldelerine ziyarette bulundu.
Bayraktar’ın ziyaretinde AK Parti Trabzon Milletvekili Mustafa Cumur, Ak Parti Trabzon Milletvekili adayı Aydın Bıyıkoğlu da katıldı. Bayraktar ilk olarak Yıldızlı Beldesine ziyarette bulundu, burada Yıldızlı Konutlarında yaşanan yol sorunu çözmek için gayret göstereceklerini söyledi. Yıldızlı Beldesi’nde bir serada sebze yetiştiren Güller Bayram’ı ziyaret ederek, elini öptü devamında ise kendisinden fidan yetiştiriciliği hakkında bilgi aldı.

Daha sonra ise Akçaköy Belde Beldesi ziyaret edildi. Akçaköy Belde Belediye Başkanı Sultan Memiş’in makamına geçilerek belde ile ilgili bilgi aldı. Burada vatandaşlara hitap eden Bayraktar, Akçaköy için neler yapmalıyız diyerek, ‘’Gençlerimizin daha iyi eğitim görmesi için çok gayret göstereceğiz. Burası sadece emekli insanların yaşayacağı bir belde olmamalı.  Beldelerimizi şehirler gibi canlandırmalıyız’’ dedi.
Trabzon’a daha çok yatırım getirmek için seferber olduklarını ifade eden Bayraktar, ‘’Sizler de vereceğiniz oyla geleceğinizi düşünmek zorundasınız, ben de köyde yetiştim ama köyümü hiçbir zaman unutmadım. Bizim hamasi ifadelere karnımız tok, biz iş ve yatırım yapacağız’’ diye konuştu.
Bayraktar yeri gelir el öpüyor. Yeri geliyor dert dinliyor. Yeri geliyor çocuklarla haşır neşir oluyor. Çocukla çocuk, büyükle büyük olan Bayraktar, bu arada gittiği yerlerde miniklere oyuncak vermeyi de ihmal etmiyor…