1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Bayraktar her yerde var..!
Bayraktar her yerde var..!

Bayraktar her yerde var..!

Boşuna 6. Sıra adayıyım demiyor..30 bin el sıktı

A+A-

Trabzon Ak Parti Milletvekili adayı Erdoğan Bayraktar bu zamana kadar 30 bin Trabzonlunun elini sıktı.

Bayraktar kendini tanıtan ve Ak Parti’nin Trabzon ile Türkiye genelindeki yatırımlarını da anlatan 150 bin broşür dağıttı. Kendisini Trabzon’un 6. Sıra milletvekili adayı olarak tanıtan Erdoğan, 6-0 olmazsa kendimizi başaralı kabul etmeyiz dedi.

Zaman zaman muhalefeti bir topun yanında çektirdiği fotoğrafla topa tutan Bayraktar zaman zaman çocuklarla zaman zaman da esnafın tezgâhında hem Ak Parti’yi hem projelerini hem de yapacaklarını anlatıyor.

6-0  OLMALI Kİ GÜÇLÜ OLALIM

Bayraktar Ak Parti’nin 6 milletvekilliğinin 6’sını da kazanması halinde, Trabzon’a yatırım planlarının hazırlanmasında Ankara bürokrasisi ve siyasetinde çok güçlü olacaklarını belirterek “O zaman inanın, muhalefetteki arkadaşların da Trabzon ile ilgili projelerini bile biz takip edeceğiz. Sevdamız Trabzon sevdası” dedi.

HER GİTTİĞİ YERDE RENKLİ GÖRÜNTÜLER

AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı ve TOKİ eski Başkanı Erdoğan Bayraktar, Arsin’i ziyaret etti. Büyük bir coşkuyla karşılanan Bayraktar’ın Arsin ziyareti renkli görüntülere sahne oldu.

İlçe ziyaretlerine aralıksız devam eden Bayraktar, Arsin ilçesine giderek vatandaşlar ve partililerle buluştu. AK Parti İlçe Başkanlığı önünde kalabalık bir vatandaş topluluğu tarafından karşılanan Bayraktar, vatandaşlarla yakından ilgilendi.Karşılamanın ardından ilçedeki esnafları ziyaret eden Bayraktar, esnaflarla görüşerek istikrarın devam etmesi için 12 Haziran’da destek istedi. Ziyaretler kapsamında Arsin Gürsoylar Yardımlaşma Derneği’ne de uğrayan Bayraktar, burada işadamı Bahattin Gürsoy ile sohbet etti. Bayraktar, karşılaştığı çocuklara da oyuncak dağıttı. Daha sonra ise Arsin Belediyesi’ni ziyaret etti ve Arsin Belediye Başkanı Erdem Şen, Fındıklı Belde Belediye Başkanı Halil İbrahim Kalfaoğlu ile Atayurt Belediye Başkanı Hüseyin Fidan ile görüştü.

Arsin Belediyesi Konferans Salonu’nun açılışına katılan Bayraktar, “Arsin referandumda yüzde 80 evet oyu verdi ve şampiyon oldu. Referandumdaki desteğinizi milletvekili seçimlerinde de bekliyoruz” dedi.

Bayraktar’ın Arsin ziyareti Muhtarlar Derneği’ni ziyareti ile son buldu.
TONYA’DA SEVGİ SELİ

AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı ve TOKİ eski Başkanı Erdoğan Bayraktar, Tonya’da düzenlenen Gençlik Şöleni’nde büyük bir coşkuyla karşılandı.

Tonya meydanında düzenlenen ve yöresel sanatçı Sait Uçar’ın konser verdiği Gençlik Şöleni’ne katılan Bayraktar’a Tonyalılar büyük ilgi gösterdi. Tonya Belediye Başkanı Ahmet Kurt tarafından karşılanan Bayraktar, şölene katılan vatandaşlara hitap etti.

Tonya’nın yiğit insanların ve bilim insanlarının yetiştiği bir ilçe olduğunu belirten Bayraktar, “Tonyalılarla biz Türkiye’nin her yerinde gurur duyuyoruz” dedi.“Türkiye büyüyor, Türkiye gelişiyor” diyen Bayraktar, şunları söyledi: “Bugün Türkiye’de işsizlik sorunu var. İşsizlik sorunuyla beraber, eğitim sorunu var. Biz bu sorunları çözmek için ciddi gayretler gösteriyoruz. Ülkemizdeki işsizlik oranı her geçen yıl düşüyor. Birçok Avrupa ülkesi bile işsizlik konusunda daha sıkıntılı. Ciddi ekonomik krizle boğuşuyorlar. Fakat sevgili gençler siz bilmezsiniz. 1946’dan 2002 yılına kadar Türkiye’deki koalisyonlar ülkemizi geri bıraktı. Son 8,5 yılda Türkiye çok büyük istikrar yakaladı. Türkiye’nin hazinesi şuanda doludur. Türkiye’nin gelişmesi ve kalkınması için, gençlerimizin çok daha sağlıklı ve mutlu olması için Türkiye hazırdır” dedi.

Bayraktar, Tonya Meydanı’ndaki konuşmasının ardından AK Parti seçim bürosunun açılışını yaptı.