1. HABERLER

  2. KARADENİZ HABERLERİ

  3. Bayraktar Konsere Torunlarıyla Geldi
Bayraktar Konsere Torunlarıyla Geldi

Bayraktar Konsere Torunlarıyla Geldi

AK Parti Gençlik Kolları tarafından Çarşıbaşı ilçesinde dev bir konser düzenlendi. AK Parti milletvekili adaylarının da katıldığı konsere vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.

A+A-

Çarşıbaşı’ndaki AK Parti seçim bürosu önünde düzenlenen konsere AK Parti Milletvekili Adayları Faruk Özak, Erdoğan Bayraktar, Yunus Karabela, Salih Cora, İl Başkanı Adnan Günnar, parti yöneticileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.


Konser öncesi vatandaşlara hitap eden Devlet Bakanı Faruk Özak, Trabzon’un seçimlerden sonra büyükşehir olacağını söyleyerek, yatırımların artacağını ve Trabzon’un hızla kalkınacağını dile getirdi. Erdoğan Bayraktar ise, Çarşıbaşı’nda TOKİ’nin konut yapımı için arazi aradığını açıkladı. Çarşıbaşılıların yüksek okul isteğini de Başbakan’a ileteceğini ve bu konuda elinden gelen gayreti göstereceğini ifade etti. Yunus Karabela, Salih Cora ve İl Başkanı Adnan’da birer konuşma yaparak istikrarın sürmesi ve Türkiye’nin 2023 hedefine ulaşması için 12 Haziran seçimlerinde destek istediler.


Konuşmaların ardından alana kurulan dev sinevizyonda AK Parti’nin 8,5 yıllık iktidarında yapılan hizmetler anlatıldı. Konser öncesinde ise havai fişek gösterileri yapıldı. Çarşıbaşı semaları rengarenk olurken, vatandaşlar hava fişek şölenini ilgiyle izledi.Havai fişek gösterilerinin ardından Sait Uçar, Kuzeyin Uşakları ve Hadiye Ölmez konser verdi. Birbirinden güzel yöresel şarkıların seslendirildiği konserde vatandaşlar unutulmaz bir gece yaşadı. Etkinlikte horon ve kolbastı gösterileri de yapıldı.

Bayraktar Konsere Torunlarıyla Geldi


AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Erdoğan Bayraktar, konser alanına kucağında kendi ismini taşıyan torunu ile birlikte geldi. Konseri torunlarıyla birlikte izleyen Bayraktar, vatandaşların coşkusuna ortak oldu.