1. HABERLER

  2. KARADENİZ HABERLERİ

  3. Bayraktar, Pelitli mitinginde vatandaşlara seslendi
Bayraktar, Pelitli mitinginde vatandaşlara seslendi

Bayraktar, Pelitli mitinginde vatandaşlara seslendi

AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı ve TOKİ eski Başkanı Erdoğan Bayraktar, “Seçime az bir süre kala CHP, MHP ve BDP üçlü koalisyon yapabilir miyiz diye birbirini desteklemeye başladı” dedi.

A+A-

Bayraktar, Pelitli’de düzenlenen mitingde vatandaşlara hitap etti. Mitinge Bayraktar’a destek için İstanbul’dan Trabzon’a gelen Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksü, Trabzon Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Pelitli Belde Belediye Başkanı Ömer Kayıkçı ve Erdoğan Bayraktar’ın eşi Emine Bayraktar ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Bayraktar, son günlerde siyasi partilerin sloganlarının değiştiğini belirterek, “Sayın Kılıçdaroğlu partinin başına geldiği zaman karınca gibi kanatlandılar. ‘AK Partinin oyları düşmeye başladı’ diye heveslendiler. Zaman geçti yalpalandılar, ümitleri, havaları söndü. Şimdi seçime az bir süre kala üçlü koalisyon yapabilir miyiz diye birbirlerini desteklemeye başladılar. CHP, MHP ve BDP birbirine yakıştı!” dedi.

Pelitli’nin Trabzon’un çok önemli bir yeri olduğunu ifade eden Bayraktar, “Trabzon’un nabzı burada atıyor. 20 bin nüfus var, ilçe olmayı hak ediyor. Pelitli Trabzon ile bütünleştiği zaman hizmetler daha çok gelecek. Trabzon’un en önemli kentsel dönüşümlerinden birisini burada yapıyoruz. 1. etapta 150 trilyon, sonra 250 trilyon, en sonda ise 500 trilyon kaynak gelecek ve buradaki insanları kesinlikle mağdur etmeyeceğiz. Yine burada 400 konutun inşaatına başladık’’ diye konuştu.

Bayraktar, konuşmasına şöyle devam etti: “Türkiye gelişiyor, Türkiye Dünyanın yıldızı oldu. Merkez Bankasında da 100 milyar dolar para var, muhalefetin de bilendiği yer burası. Bunların derdi iş yapmak değil. Bunlar bu parayı yandaşlarımıza peşkeş çekelim düşüncesinde, bunlar iş yapamazlar, yapmadılar da. Bunlar geldiğinde hep yokluk oldu kıtlık oldu”