1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Bayraktar Teşekkür Ziyaretlerine Başladı.
Bayraktar Teşekkür Ziyaretlerine Başladı.

Bayraktar Teşekkür Ziyaretlerine Başladı.

Bayraktar’ı seçim sonrası karşısında gören vatandaş hem şaşırdı, hem de çok mutlu oldu.

A+A-

AK Parti Trabzon Milletvekili TOKİ Eski Başkanı Erdoğan Bayraktar,seçimler sonrasında ilçe ve belde teşkilatlarına teşekkür ziyaretlerine başladı.

12 Haziran seçimlerinin hemen ertesi günü Bayraktar ilk olarak Şalpazarı, Vakfıkebir, Tonya, Beşikdüzü, Akçaabat ilçesi ve Düzköy Beldesini ziyaret etti. Seçim sonrası Erdoğan Bayraktar’ı karşılarında gören teşkilat mensupları hem çok şaşırdılar, hem de bu ziyaretten çok mutlu oldu.

Teşekkür ziyaretlerine Araklı Sürmene, Arsin, Of ilçeleri ile devam edecek Erdoğan Bayraktar, Ankara’ya gitmeden önce bütün teşkilatları gezecek.Gittiği her yerde yoğun ilgi ile karşılaşan Erdoğan Bayraktar, Trabzon’da alınan yaklaşık yüzde 60 oy oranında emeği geçen gizli ve açık kahramanlara teşekkür etti.

BAYRAKTAR TRABZON HALKINA TEŞEKKÜR ETTİ.

Bayraktar, yaptığı açıklamada 12 Haziran 2011 seçimlerinde Trabzon’da çok yoğun bir seçim çalışması yaptıklarını belirterek, ‘’Trabzon’da topyekün bir çalışma yaptık, AK Parti’nin tüm organları tam bir uyum ve kenetlenme içinde seçime dört elle sarıldı. Gece gündüz demeden yapılan çalışmalar neticesinde Trabzon halkına doğruları anlattığımıza inanıyorum. Trabzon halkı büyüklüğünü bir kez daha göstermiş ve yüzde 60’a varan destekle AK Parti’yi Türkiye’de olduğu gibi Trabzon’da açık ara birinci parti yapmıştır. Seçim süreci boyunca görev alan kapı kapı dolaşan AK Parti üçüncü dönemi iktidarında katkısı olan bütün kesimlere Ak Parti çalışanlarına ve oyları ile bizi destekleyen sevgili Trabzon halkına yürekte teşekkür ediyorum’’ dedi.

Erdoğan Bayraktar, 12 Haziran 2011 seçimleri öncesinde Trabzon’un köylerini, beldelerini ve ilçelerini