1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Bayraktar'a Destek İçin Trabzon'a Geldi'
Bayraktar'a Destek İçin Trabzon'a Geldi'

Bayraktar'a Destek İçin Trabzon'a Geldi'

Kazan Belediye Başkanı’ndan Bayraktar’a destek ziyareti...

A+A-
Ankara’nın Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, AK Parti Milletvekili Adayı ve TOKİ eski Başkanı Erdoğan Bayraktar’a destek için Trabzon’a geldi.
 
Kunduracılar Caddesi’ndeki AK Parti seçim bürosunu ziyaret eden Başkan Ertürk, esnaf ziyaretinde bulundu. Trabzon’a AK Parti Milletvekili Adayı Erdoğan Bayraktar’a destek için geldiğini aktaran Ertürk, Bayraktar’ın TOKİ’de yaptığı çalışmalarla ülkemizin her yerine hizmet götürülmesine öncülük ettiğini ve TOKİ’yi Hükümet’in gurur kaynağı olan bir kurum haline getirdiğini dile getirdi. Erdoğan Bayraktar’ın Türkiye’nin en başarılı bürokratlarından biri olduğunu ifade eden Ertürk, “Milletvekili adayı olması ülkemiz ve Trabzon için büyük bir kazançtır. Trabzon’da güzel hizmetleri varken, bundan sonrada önemli hizmetlerde bulunacaktır. TBMM’de başarılı çalışmalarına devam edeceğine inanıyorum. Trabzon’un ve Trabzon halkının Sayın Bayraktar gibi kıymetli bir insanı iyi değerlendireceğine inanıyorum. Bende ufakta olsa bir katkıda bulunmak amacıyla günübirlik Trabzon’a geldim. Esnaflarla ve vatandaşlarla görüştüm. Güzel izlenimler edindim” dedi.

 
“Bayraktar’ın bende çok emeği var” diyen Başkan Ertürk, şunları söyledi: “Ben iki dönemdir Kazan’da Belediye Başkanlığı yapıyorum. Sayın Bayraktar TOKİ Başkanı iken diğer ilçelerle olduğu gibi bizimle de yakından ilgilendi. İlçemizde 500 konut inşa ettik. Okul ve cami yaptık. Kentsel Dönüşüm Projesi başlattık. Çok desteklerini gördük”
 
Başkan Ertürk, Erdoğan Bayraktar ile görüştükten sonra Trabzon’dan ayrıldı.