1. HABERLER

  2. MEDYA

  3. Bayraktar'a durmak yok
Bayraktar'a durmak yok

Bayraktar'a durmak yok

Trabzon'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle.

A+A-

KUZEY EKSPRES: "AKP treni yanlış yerlere gidiyor"

AKP treniyle Türkiye'nin yanlış yerlere gittiğini öne süren HAS Parti Genel Başkanı Numan Kurtulmuş, "Bu tren yanlış bir yere gidiyor. Biz makası değiştireceğiz ve milletin hakça paylaştığı, yeni bir ekonomi kuracağız" dedi.

TÜRKSESİ: "AK Parti'nin ezberini bozduk"

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Trabzon milletvekili adayı Volkan Canalioğlu, CHP olarak her zaman siyasetin etik ve siyasi ahlaka uygun olarak yapılmasından yana olduklarını belirtti.

KARADENİZ: "Para yoksa yol da yok"

Trabzon'da, belediyenin yol çalışması sırasında arazisinden yol geçirdiğini, izinsiz kamulaştırma yaptığını ileri süren Aslan Tarakçı, mahkemenin de kendisini haklı bulması üzerine yolu hafriyatla trafiğe kapattı.

İLKHABER: "Bayraktar'a durmak yok"

AK Parti Trabzon Milletvekili adayı Erdoğan Bayraktar, seçim çalışmalarını yoğun bir tempoyla sürdürüyor. Bayraktar, gün içinde çok sayıda programa katılarak vatandaşlarla ve partililerle buluşuyor.

TAKA: "Millete yapacağınız anayasayı açıklayın"

AK Parti'nin yeni anayasa projesiyle ilgili eleştirilerde bulunan MHP Trabzon Milletvekili adayı eski bakan Koray Aydın, "Afişlerde istikrar sürsün yazıyor, hangi istikrardan bahsediyorsunuz? Yapacağınız anayasayı önce halka açıklayın" dedi.

GÜNEBAKIŞ: "Fakülte yeri önerdi"

Çarşıbaşı ilçesine fakülte veya yüksekokul almak için öncelikli sorun olan arsa konusu halledildi. Fener Köyü Muhtarı Cahit Birinci, arsa önerisinde bulundu. Birinci, "Belediye TOKİ ile işbirliği yapabilirse Çarşıbaşı yüksekokul kazanır" dedi.