1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Bayraktar'dan köylere çıkarma!
Bayraktar'dan köylere çıkarma!

Bayraktar'dan köylere çıkarma!

Erdoğan Bayraktar, Hayrat ilçesini ve köylerini gezerek vatandaşların sorunlarını dinledi.

A+A-

AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı ve TOKİ eski Başkanı Erdoğan Bayraktar,  Hayrat ilçesini ve köylerini gezerek vatandaşların sorunlarını dinledi.

Adım adım Trabzon’u gezen ve vatandaşların taleplerini dinleyen Erdoğan Bayraktar, Hayrat İlçesi’nde Gülderen, Dereyurt, Taflancık, Aydınöz, Pınarca, Yeniköy, Geçitli, Yarli köylerini ziyaret etti. Ardından Of’un Bölümlü Beldesi’ne gitti. Bayraktar, her gittiği yerde sıkılmadık el bırakmadı, bazen esnafın dükkanına girdi bazen ise kahvelere girerek vatandaşlarla sohbet etti.

Bölümlü Beldesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen Bayraktar, yaptığı konuşmada, Türkiye’nin kalkınacağını, gençlerin daha çok iş bulacağını belirterek, “Türkiye Dünyanın en büyük 10 ekonomisi arasına girecek. Türkiye lider devlet olacak” dedi.

Bazı çevrelerin ayaklarına pranga vurmaya çalıştığını ifade eden Bayraktar, “Şimdi ise ayağımıza pranga vurmaya çalışıyorlar. Mecliste başörtüsü için karar çıkardık. Bunu iptal ettiler. Orman arazilerini, meraları vatandaşımıza verelim dedik. Anayasa Mahkemesine gittiler ve yine iptal ettiler. Hakkari’de mitingde Hakkari’ye özerklik vereceğim diyor. Hatta Rize’de Çaykur’un özelleştirilmesini iptal edeceğim diyor. Adam şaşırmış. Diğer beyefendi de ayrı sorunlarla boğuşuyor. Kasetlerle 60-65 yaşındaki en üst düzeydeki adamları, başkan yardımcıları rezil oldu. Bu adamlar devlet yönetecek. Bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim. Kaset ortaya çıkartmak ayıptır ama bu işlere girişmiş olmak ise daha büyük ayıptır” diye konuştu.

Trabzon’un Türkiye’nin gelişmesine katkı vereceğini kaydeden Bayraktar, şunları söyledi: “Trabzon Büyükşehir oluyor, belde belediyeler kapanacak daha çok hizmet gelecek. Yatırım gelecek. Trabzon’da üniversite sayısı ikiydi dörde çıkacak. Trabzon’a demir yolu gelecek. Trabzon’daki kentsel dönüşümleri tamamlayacak, işsizliğin belini mutlaka kıracağız. Trabzon’daki orta ölçekli sanayiyi mutlaka geliştireceğiz”