1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Bayraktar’dan Trabzonspor'a ziyaret
Bayraktar’dan Trabzonspor'a ziyaret

Bayraktar’dan Trabzonspor'a ziyaret

"Trabzonspor'a yürekten başarılar diliyoruz"

A+A-

Trabzonspor'un resmi sitesinden "Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık'la birlikte kulübümüzü ziyaret etti.


Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde Başkanımız Sadri Şener, Asbaşkanımız Nevzat Şakar, Başkan Yardımcımız Necmettin Aytekin, Genel Sekreterimiz Hasan Yener, yönetim kurulu üyelerimiz ve Teknik Direktörümüz Şenol Güneş tarafından karşılanan Bayraktar, Trabzonspor'un İnter karşısında aldığı galibiyetle mutlu olduklarını söyledi.


Bayraktar, Trabzonspor'un eski günlerine ulaşması için gerekli desteği vereceklerini belirterek, "Trabzonspor tekrar tarafsız gözle futbola bakmamızı sağladı. Trabzonspor'un eski günlerine ulaşması için daha yakın temas halinde olacağız. Trabzonlunun kimliğinin en önemli unsurlarından biridir Trabzonspor. Trabzonspor'umuza hem Türk futboluna, hem de Trabzon'a katkı yapması için gereken desteği vereceğiz. Lig de başladı, Trabzonspor'a yürekten başarılar diliyoruz" dedi.


Başkanımız Sadri Şener ise Bakan Bayraktar'a kulübe verdiği destekler için teşekkür ederek, "Sayın Bayraktar'a kulübümüz adına kombine satışlarında bize gösterdiği yakınlıktan ve Akyazı Projesi'nin yapımı için gösterdiği gayretlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Akyazı Projesi için bugüne kadar kendilerine çok fazla yardımcı olamasak da bundan sonra gereken desteği vereceğiz. Çünkü sonunda biz karlı çıkacağız. Burada altı aylık bir gecikmemiz oldu. Dünyada gidip diğer statları görünce insan bu yeni stadı istiyor. Biraz da komplekse giriyor. Sayın Başbakan da Akyazı Projesi konusunda çok büyük destek veriyor. Geçen sene bir söz söylemiştim onu da tekrar edeyim. Başbakan bu stadın yapılmasını çok istiyor. Başbakan, 'Bugün bırakıyorum' dese belki de bu stat yapılmaz. İnşallah bu stat yapılır ve burada en iyi takımları ağırlarız" diye konuştu.


Daha sonra Bakan Bayraktar ve beraberindekilere öğle yemeği verildi." ziyaret açıklaması yapıldı.