1. HABERLER

  2. KARADENİZ HABERLERİ

  3. Bayramım mübarek olsun!
Bayramım mübarek olsun!

Bayramım mübarek olsun!

Ahaaa birde bana iş bulunsun...

A+A-

 Trabzon Ak Parti’nin bayramlaşma töreni müthiş bir kalabalığın katılımı ile gerçekleşti.


Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar’ın yanı sıra milletvekilleri Faruk Özak, Sayfiye Seymenoğlu ve Aydın bıyıklıoğlu’nun da hazır olduğu bayramlaşmaya İstanbul Milletvekili Oktay Saral da katıldı. Eski Milletvekillerinden Asım Aykan da bayramlaşmaya katılanlar arasındaydı.


Bayramlaşma töreni öncesi ve sonrası Bakan ve Milletvekilleri ile Bakan Yardımcısı Muhammet Balta partililer ve vatandaşların ilgi odağı oldu.


Özellikle bir GSM şirketinin Trabzon’da açacağı çağrı merkezi için eski Bakan Özak’a birçok genç kızın iş için tavassutta bulunması ile ilgili etrafını sarması dikkatlerden kaçmadı.


Bakan Bayraktar da benzer taleplerle karşılaşırken, Bakan Yardımcısı Muhammet Balta da iş isteyen ve özellikle tayin ve terfi bekleyenlerin bireysel isteklerine maruz kaldı.


Bayramlaşma töreninde konuşan Bakan Bayraktar, Türkiye’yi 2017 vizyonuna hazırladıklarını belirtirken bir ilginç konuya da şöyle dikkat çekti…
HEM BAKAN HEM YARDIMCISI SADECE TRABZON’UN VAR


Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, Başbakanın aynı ilden hem bakan hem bakan yardımcısını atadığı tek ilen Trabzon olduğuna belirterek “Bu çok önemli bir nüans farkıdır.Bunun mesajını çok iyi anlamamız gerekiyor. Muhammet Balta’nın benim yardımcılığıma atanmasında Başbakanın gösterdiği kararlılık Türkiye’de bir ilktir. Sayın Balta yakında şimdi sekreteryasını kuracak ve çalışmalara daha hızlı başlayacak. Kendisinden son derece memnunum”