1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. "Beddua almasınlar"
"Beddua almasınlar"

"Beddua almasınlar"

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Galatasaray İkinci Başkanı Adnan Öztürk'e sert bir mesaj gönderdi.

A+A-

TV8'de yayınlanan Telegol Programına açıklamalarda bulunan Şener, Galatasaray futbolcu alırken beddua almasın derken 10 gün içinde şike davası konusunda CAS'a başvuracaklarını vurguladı.


Sadri Şener Alex'in Trabzonspor'a transferinin söz konusu olmadığı belirterek, "Alex'i almayı düşünmeyiz, futbol hayatının sonu geldi artık. Evi falan İstanbul'da Galatasaray belki Ocak ayında alır. Ya da para vermemek için Haziran ayını da bekleyebilirler." diyerek sarı-kırmızılı takıma göndermede bulundu.


GALATASARAY FUTBOLCU ALIRKEN BEDDUA ALMASINLAR

Adnan Öztürk'ün Alex'i Trabzonspor alsın biz onlardan alırız sözünün hatırlatılması üzerine Şener, " Tabi tabi Galatasaray alıştı böyle bir şeye. Futbolcuyu alırken beddua da almasınlar. Ben dualar okuyorum inşallah muvaffak olurlar diye" dedi.


TRABZONSPOR CAS'A GİDİYOR

Yıldırım Demirören'in bundan sonra kimse kimseyi şikayet etmesin çağrısı var sözleriyle ilgili olarak da bordo-mavili kulübün başkanı, "Olur peki yapmam! Olur mu öyle şey. Kimse, kimseyi şikayet etmesin. Orada bu tip bir mahkeme kurulmuş böyle davalara bakmak için. Bizim de gayet doğal hakkımız. Tamam Yıldırım beye de ben söyleyeyim. Şu bizim hakkımızı ver. Ben söz veriyorum Cas'a ve İnsan Hakları Mahkemesi'ne başvurmayacağım. Ama Cas'ada 10 gün içinde başvuruda bulunacağız" ifadesini kullandı.