1. HABERLER

  2. KARADENİZ HABERLERİ

  3. BELEDİYECİLİK EKİP İŞİDİR
BELEDİYECİLİK EKİP İŞİDİR

BELEDİYECİLİK EKİP İŞİDİR

AK Parti Ortahisar Belediye Başkan Adayı Av. Ahmet Metin Genç, Ortahisar’da gücünü halktan alan ve uyumlu bir ekiple belediyeyi yöneteceklerini vurgulayarak şöyle devam etti:

A+A-

AK Parti Ortahisar Belediye Başkan Adayı Av. Ahmet Metin Genç, Ortahisar’da gücünü halktan alan ve uyumlu bir ekiple belediyeyi yöneteceklerini vurgulayarak şöyle devam etti “Belediyecilik ekip işidir. Biz Ortahisar’da hayata geçireceğimiz çalışmalarımızı uyum içinde ekip çalışması ile birlikte hayata geçireceğiz. Gücünü halktan alan belediye anlayışıyla Ortahisarı yöneteceğiz" ifedelerini kullandı.

Genç, 12 yılda Hükümette, 20 yıldır yerel yönetimlerde yapılan çalışmaların herkes tarafından görüldüğünü belirterek şunları söyledi. “Seçim sonrası yol haritamız, Ortahisar'da Katılımcı belediyecilik, kültürel belediyecilik, sosyal belediyecilik, çevre dostu belediyecilik ve hizmet belediyeciliği yapmak olacaktır. Belediye başkanı hakla iç içe olarak sosyal belediyecilik anlayışını genişleterek uygulamak durumundadır. Sayın başbakanımızın söylemiş olduğu gibi ‘Türkiye’yi her alanda büyütürken, daha güzel, daha yaşanabilir şehirler inşa etme mücadelemizi de kararlılıkla sürdüreceğiz’ söyleminden yola çıkarak, Ortahisar ilçemizi her alanda en tepeye taşıma gayreti içerisinde olacağız” dedi.