1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. BENDEN SONRA O GELİR...
BENDEN SONRA O GELİR...

BENDEN SONRA O GELİR...

Ünal Karaman'a ilişkin “Benim yardımcılığımı yapacak...

A+A-

Şenol Güneş, dün yapılan antrenmanların ardından açıklamalarda bulundu. Ünal Karaman'a ilişkin “Benim yardımcılığımı yapacak. Ben olmadığım zamanlarda benim adıma her şeyden sorumlu olacak, gerekirse takımın başında sahaya çıkacak” dedi. Yapacağı görevinin ne olacağı konusuna “Ünal hoca benim yardımcım olacak" şeklinde açıklama getirdi.

Saha içinde gerekirse maç konuşması yapacak, takımın başında sahaya çıkacak. Ben olmadığım zamanlarda benim adıma her şeyden sorumlu olacak. Daha önce Ünal Karaman’ın geleceği, diğer hocaların ise gideceği yönünde söylentiler vardı.

Bütün hocalarımız kalacak. Herkesin takım içinde pozisyonu zaten ayrı” diye konuştu. Zokora ve Bamba’nın milli takım kampında olduğunu söyleyen Güneş, “Alanzinho ve Henrique izinli. Yarın (bugün) kampa katılacaklar. Colman’ın 29 Aralık’ta gelmesi gerekiyordu ancak gelmedi. Aynısını daha önce de yapmıştı.

Kendisiyle ilgili gereken işlem yapılacak” dedi. Başarılı teknik adam, 2 Ocak’a kadar zihinsel dinlenme yapacaklarını, daha sonra çalışmalara başlayacaklarını da sözlerine ekledi.