1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. "Beni bu meydanlardan alamazsınız"
"Beni bu meydanlardan alamazsınız"

"Beni bu meydanlardan alamazsınız"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kırıkkale'de toplu açılış törenine katıldı. Erdoğan burada yaptığı konuşmada, kendisi hakkındaki YSK başvurularına değindi, "nereye giderseniz gidin, beni bu meydanlardan alamazsınız" dedi.

A+A-

ASGARİ ÜCRET AÇIK ARTIRMAYA ÇIKTI

Bak biz cek, cak ile konuşmuyoruz. Asgari ücret açık artırmaya çıktı. Kuru sıkı atıyorlar. Biri 3 bin diyor, biri 5 bin lira... Var mı artıran?

HER İNSANIN GÖNLÜNDE BİR ASLAN YATIYOR

Bana tarafsızlıklardan bahsediyorlar. Bütün partilere eşit mesafedeyim. Ama her insanın gönlünde bir aslan yatıyor. Benim de yatıyor tabii, ama ben bunu meydanda açıklamam. Ben milletin tarafıyım. Ben milletin tarafındayım. Yapılan aldatmaları gördüğüm zaman uyarmak da görevimdir. Kırıkkale’ye burada çok büyük iş düşüyor. Gayret olmadan netice olmaz. Kırıkkale hiçbir zaman milletine hizmetinden kaçmamıştır, en ön safta yer almış bir şehrimizdir. Hak uğruna çıkan seferde gerekirse yanmaya hazır mı Kırıkkale...

AVUCUNUZU YALARSINIZ AVUCUNUZU

Bazı terör örgütüyle işbirliği yapanlar bu topraklar üzerinde operasyon düşünüyorlar... Hiç heveslenmeyin! Avucunuzu yalarsınız avucunuzu... Bu topraklar ebediyen böyle kalacak. Ben bu siyasetçilere sesleniyorum: Büyük bir kısmı gidiyor ama bazıları gitmiyor. İl il geziyorum. Ama gitmiyorlar. 7 Haziran kırılma noktasıdır, gereğini yapacaksınız... 9 ayda 25 şehri ziyaret ettim.

BENİ MEYDANLARDAN ALAMAZSINIZ

Benim il il gezmemden rahatsız oluyorlar... YSK’ya durmadan gidiyorlar: ''Bu cumhurbaşkanını meydana çıkarmayın'' YSK reddediyor... CHP, MHP, HDP gidiyor... Durmadan gidiyorlar. Nereye giderseniz gidin beni meydanlardan alamazsınız, beni susturamazsınız!