1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Beşiktaş'tan açıklama: ' 2 şehidimiz var'
Beşiktaş'tan açıklama: ' 2 şehidimiz var'

Beşiktaş'tan açıklama: ' 2 şehidimiz var'

İşte detaylar...

A+A-

Beşiktaş Kulübü, terör saldırısında Vodafone Arena'dan Sorumlu Özel Güvenlik Şube Emniyet Müdürü ve Kongre üyesi Vefa Karakurdu ile Kartal Yuvası çalışanlarından Tunç Uncu'nun hayatını kaybettiğini açıkladı. 

Beşiktaş Kulübü, terör saldırısında Vodafone Arena'dan Sorumlu Özel Güvenlik Şube Emniyet Müdürü ve Kongre üyesi Vefa Karakurdu ile Kartal Yuvası çalışanlarından Tunç Uncu'nun hayatını kaybettiğini açıkladı. Yapılan açıklamada, "Vodafone Arena yakınında yaşanan bombalı saldırıda, Vodafone Arena'dan Sorumlu Özel Güvenlik Şube Emniyet Müdürü ve Kongre üyemiz Vefa Karakurdu'nun şehit olması kulübümüzü derinden üzdü. Hain saldırıda kaybettiğimiz tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine, yakınlarına, sevenlerine ve camiamıza başsağlığı, yaralılarımıza acil şifa dileriz" denildi.

İLK OLARAK TUNÇ UNCU'NUN ŞEHİT OLDUĞU AÇIKLANDI

Beşiktaş Kulübü terör saldırısında Kartal Yuvası çalışanlarından Tunç Uncu'nun hayatını kaybettiğini açıkladı. Açıklamada, "Vodafone Arena yakınında yaşanan bombalı terör saldırısında, 29 yaşındaki Kartal Yuvası mağazası çalışanlarımızdan Tunç Uncu'nun şehit olması kulübümüzü derinden üzdü. Hain saldırıda kaybettiğimiz tüm şehitlerimize ve Uncu'ya Allah'tan rahmet, ailelerine, yakınlarına, sevenlerine ve camiamıza başsağlığı, yaralılarımıza da acil şifalar dileriz" denildi.