1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Beşiktaş’tan Aziz Yıldırım’a çok sert cevap!
Beşiktaş’tan Aziz Yıldırım’a çok sert cevap!

Beşiktaş’tan Aziz Yıldırım’a çok sert cevap!

Fena vurdu…

A+A-

 Aziz Yıldırım'ın, Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş ve siyah beyazlı kulüple ilgili yaptığı açıklamalara Beşiktaş'tan sert yanıt geldi.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Ümraniye Nevzat Demir tesislerinde basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Orman, Aziz Yıldırım'ın yapmış olduğu açıklamalara da cevap verdi. Orman'ın yaptığı açıklamalar şöyle;

"Aziz yıldırım ayrıştırıcı ve kavgacı"

Aziz Bey ayrıştırıcı ve kavgacı bir üslupla geliyor. Bu bize göre doğru bir şey değil. Sokakta çok geziyoruz. Fenerbahçeliler bana 'Aman başkan, üslubunuzu bozmayın. Aziz Bey'le aynı seviyede konuşmayın' diyor. Başka bir camiayla alakalı konuşma yapmak kimsenin haddine değil.

"Molde belde takımı"

Aziz Bey, hakkımda "Süleyman Seba'yı örnek alsın" demişti. Kendisi alsın. Kimse şike davasını kullanarak Beşiktaş'la polemik yaratmaya çalışmasın. Biz bunları yemiyoruz. Başka kapıya. Brugge'e yenildik, Fenerbahçe yönetimi 'Köy takımına yenildiler' dedi. Molde de 26 bin kişinin yaşadığı belde takımı.

Geçen sezon UEFA Avrupa Ligi'nde Club Brugge'e elenerek Avrupa'ya veda eden Beşiktaş'a Fenerbahçe resmi sitesinden bir açıklama ile cevap vermişti. Fenerbahçe, Beşiktaş'ın elendiği Club Brugge'e "köy takımı" demişti.