1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Bilerek mi frikik verdi?
Bilerek mi frikik verdi?

Bilerek mi frikik verdi?

İşte Serenay kanadından gelen bilgi...

A+A-

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit'in 3 yıllık aşklarını resmileştirdiği yılın düğününün yankıları sürüyor. Düğün sonrası ünlü çift; tıpkı gelinlik piştisiyle anıldıkları Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül çifti gibi balayı için Maldivler'e uçtu. Düğün gecesinin ardından en çok Serenay Sarıkaya'nın önü pullu işlemeli Nedret Taciroğlu imzalı pembe elbisesiyle verdiği frikik konuşuldu.

Serenay’ı çıldırtan sürpriz

Sevgilisi Kerem Bürsin'le düğüne katılan üstelik bugün çıktıkları tatil planını bile Fahriye Burak çiftinin düğününe göre organize eden Serenay Sarıkaya bilerek mi böyle bir elbise giyip bu görüntüyü vermişti, amaç düğünden rol mü çalmaktı? Bütün bu sorular kafaları kurcalarken Serenay Sarıkaya cephesinden bir bilgi geldi. Sarıkaya'nın yırtmacının çıtçıtı kopunca istemeden bu görüntünün oluştuğu ifade edildi.

Öte yandan Fi dizisinin çekimlerini tamamladıktan sonra ağustos ayına kadar dinlenme kararı alan Serenay Sarıkaya, sevgisiyle yakın dostu Yasemin Özilhan'ın ailesiyle tekne tatiline çıktı. Bu arada kalacakları odanın görüntüsünü de paylaşan Sarıkaya, yatağın esprili halini "Yakalandık" notuyla yayınladı. Bugün 26 yaşına basan Sarıkaya, Özilhan ailesinin kızları Ela ve Emine'nin yaptıkları sürpriz doğum günü resimlerini de insta story'den yayınladı.