1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Bir değil iki kupa istiyoruz!
Bir değil iki kupa istiyoruz!

Bir değil iki kupa istiyoruz!

“Ben de Burak’ı mı götüreyim” Sadri Şener, Aziz Yıldırım’ın Alex’le Başbakan’ı ziyaretine esprili yorum yaptı:

A+A-

Trabzon da Hamit’in peşinde. Sadri Şener, Jaja’nın gece gezmesinden Selçuk’un transferine, Aziz Yıldırım’dan neden iki kupa istediklerine iddialı açıklamalarda bulundu. Basında öne çıkan Trabzonspor haberleri…

HÜRRİYET

“Ben de Burak’ı mı götüreyim” Sadri Şener, Aziz Yıldırım’ın Alex’le Başbakan’ı ziyaretine esprili yorum yaptı:


"Aziz Bey, Fenerbahçe maçında 'Hoş geldin' demedi. Bir yöneticiyle beni yukarı davet etti. Ona biraz kızdım."


"Alaettin Metin Fenerbahçe muhabiri olarak Aziz Bey’in yanından ayrılmaz. Onun için Alex, Alaettin’in adını almalı ve isim “Ala” olmalı.


"Ben şu an Fenerbahçe ile çekişiyorum. Galatasaray ya da Beşiktaş’tan biri yarışta olsaydı, ben çoktan çekip gitmiştim.


"Ben seçimlerde Mahmut Özgener’e oyumu veririm. Şu anda bir sıkıntısını görmedim."

SABAH

"Fırtına Hamit’i yutacak” Süper Lig'de şampiyonluk için gün sayan Trabzonspor, transfer çalışmalarına iki hafta içinde başlıyor. Bütçe 15 milyon avro... Listenin bir numarası Türkiye'de devlerin gözdesi olan Hamit.

FANATİK

“2 puan fark yüzde 50’den fazla şans” Görev süresinin en mutlu ve huzurlu günlerini geçiren Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, 5 final haftası için iddialı konuştu: 2 puan önde olmak büyük avantaj. Çünkü ipler bizim elimizde. Eskişehir ve Antep'i de geçersek adımlar sağlamlaşır, rakibimizi de moral olarak düşürürüz. Hesap yapmak için erken ama şampiyonluğun son haftaya kalmasını istemem.

Hesap yapmak için erken ama şampiyonluğun son haftaya kalmasını istemem. Karabük ile oynayacağız, stat kapasitesi 3 bine düşmüş, 200 bilet verecekler. Bizim eski yöneticiler o kadar. Ama şampiyon olup da İstanbul'da oynarsak Karabükspor zengin olur, biz de 70 bin kişiyi selamlarız.

Sadri Şener şu açıklamalarda bulundu:

“Ben Fenerbahçe için konuştum Sekip (Mosturoğlu) cevap verdi. Bu olmadı işte. Benim muhatabım o değil. Bildiğim kadarıyla Fenerbahçe'nin bir başkanı var değil mi!”

“Kentimizde futbolsever profili değişti. Daha çok eğitimli, bu işlerin eskisi gibi olaylarla yürümediğini bilenler çoğunlukta. Arada bir yaşananlar ise sadece münferittir.”

"Selçuk ve Ceyhun çok konuşuldu. Gider mi, kalır mı? Bir kere Trabzon onlara çok şey kattı. Geldikleri güne ve şimdiye bakın. Doğrusu bedelsiz gitmeleri pek şık olmaz.”

“Fener mali açıdan çok büyüdü. Galatasaray çok eğitimli bir camia. Beşiktaş ise bambaşka. O Çarşı tribünü sanki büyük bir Senfoni Orkestrası gibi...”

“Sorunlu futbolcular hep vardır ama yetenek de onlarda. Bizim amacımız bunları yönetim ve teknik heyet olarak takıma kazandırabilmek.”


“Hadi bizim çocuklar gelip eğleniyor, Jaja'da olduğu gibi bazen doz kaçıyor. Ama İstanbul'da oynayıp da böyle işlere girenler de yok mu!”

MİLLİYET

“Kalede baş ağrısı” Trabzonspor’da kaleci Onur’un ameliyatının ardından, şimdi de Tolga’nın sakatlanması teknik direktör Güneş’in moralini bozdu.

AKŞAM

“Penaltıyı bırak katliama bak” Sadri Şener, Lugano’nun Wagner’in ayağına basmasını ağır şekilde eleştirdi, penaltılara hak verdi.

“60 yaşında kadın 18’lik kız olur mu!” Şener: “Başbakan’dan randevu istedik. Sağolsun kendisi spora çok meraklı. Daha önce bize statla ilgili ‘Yenisini yapalım. Çünkü 60 yaşındaki bir kadın, 18 yaşındaki kız olmaz’ demişti. Başbakanımız bugün ‘Siyaseti bırakıyorum’ derse, bizim stat işi kalır” ifadesini kullandı.

“İlk sıraya Fenerbahçe’yi yazarım” Şener: “İlk 4’te kimler olmalı dersen önce Fener’i sayarım çünkü iyi oynuyor. İkinci Trabzon derim. Bursa ve Antep sonra geliyor. Bizim bütçemiz 110 milyon TL, Fenerbahçe’ninki 350-400. Şampiyon olursak bize 2 kupa vermeleri lazım. Çünkü locamız bile yok.