1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Bir galibiyet havamızı değiştircek
Bir galibiyet havamızı değiştircek

Bir galibiyet havamızı değiştircek

Bordo-Mavili ekipte Teknik direktör Halilhodzic oyuncularına moral ve güven aşılıyor

A+A-

Trabzonspor'da Pazar günü oynanacak olan Mersin İdmanyurdu maçı öncesi kulüpteki, "Olağanüstü hal" devam ediyor.

Halilhodzic, Hacıosmanoğlu ile yaptığı bir görüşmede ise,"Bize sahip çıktığınız ve güvendiğiniz için teşekkürler. Bu noktada olmayı hiçbirimiz hesaplamıyorduk. Ancak ihtiyacımız olan sadece bir galibiyet. Bir galibiyet havamızı değiştirecek. Buna hem ben, hem de oyuncularım inanıyor. Mevcut kadromuzda yetenekli birçok oyuncu var. Zaman zaman kızsam da bunu onların daha iyi olması için yapıyorum. Merak etmeyin bu takım önemli işler başaracak" ifadelerini kullanarak, tam destek istedi.

BENİM KAPIM HERKESE AÇIK

Sağlık kurulundan ise Özer Hurmacı ve Mustafa Yumlu'nun Mersin İdmanyurdu maçına yetiştirilmesini isteyen Boşnak teknik adam, tüm oyunculara özel yaşantılarına ve antrenman tempolarına dikkat etmeleri konusunda da sert uyarılarda bulundu. Halilhodzic, "Kapım herkese açık. Her hangi bir sorunu olan, bir konuda fikir beyan etmek isteyen herkes istediği zaman beni ziyaret edebilir. Hepimizin ortak isteği bu takımın başarısı ve bunun için herkes elini taşın altına koymalı" dedi.

TESİSLERİ EV HALİNE GETİRDİ

Trabzonspor ile anlaştıktan sonra kendisini kulüp binasına kapatan Halilhodzic, sabah saat 08.00'da geldiği kulüpten zaman zaman 21.30'da, bazen ise hiç ayrılmadan mesaiye kalıyor. Tesislerde kendisine ait bir odası bulunan Boşnak teknik adamın, sürekli farklı taktik varyasyonlar üzerinde çalıştığı ve rakiplere ait birçok maçı izleyip ona göre analizler çıkardığı öğrenildi. Halilhodzic'in bu özverisinin farkında olan kulüp yönetimi de tecrübeli teknik adamı zaman zaman dışarıda yemek yemeye davet ederek, stresten uzaklaşmasını sağlamaya çalışıyor.