1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Biten dizideki ayrılığın altından set kavgası çıktı!
Biten dizideki ayrılığın altından set kavgası çıktı!

Biten dizideki ayrılığın altından set kavgası çıktı!

Dizi, geçen ay başı 9. bölümde ekrana veda etmişti. 

A+A-

Murat Han’ın Cevahir rolünü canlandırdığı dizi devam ederken aniden projeye veda etmesi şaşkınlık yaratmıştı. Ünlü oyuncunun bu ani vedasının altından set kavgası çıktı.

Evlat Kokusu dizisi, 9. bölümde ekrana veda etmişti. Başrolünü Hande Soral, Sedef Avcı, Barış Kılıç, Murat Han ve Yeşim Salkım’ın paylaştığı “Evlat Kokusu” dizisi, geçen ay başı 9. bölümde ekrana veda etmişti. 

Enerji alanında önemli bir şirket olan Akbaş ailesinin hikayesini beyazcama taşıyan dizide, Murat Han ile Barış Kılıç, karakterleri birbirine zıt iki kardeşi canlandırıyordu. Barış Kılıç ne kadar fedakar ise aile şirketinde beraber çalıştığı Murat Han ise bir o kadar negatif ve kötü bir adam rolüne hayat veriyordu. Murat Han’ın Cevahir rolünü canlandırdığı dizi devam ederken aniden projeye veda etmesi şaşkınlık yaratmıştı. Kendi isteğiyle, karşılıklı anlaşarak diziye veda ettiğini açıklasa da ünlü oyuncunun bu ani vedasının altından set kavgası çıktı.

İddiaya göre sette iki kardeşi canlandıran Barış Kılıç ile Murat Han arasında oyunculuk tekniği konusunda tartışma çıktı. Dudak tembelliği konusunda başlayan atışma tartışmaya dönüşünce araya set çalışanları girdi. Yaşanan kavgada Barış Kılıç’a yumruk atmaya kalkıştığı öne sürülen Murat Han’la yapımcının yolları ayrıldı. Murat Han, geçen yıllarda da Ömre Bedel dizisinin setinde yönetmen Nihat Durak’la yaptığı tartışmayla gündeme gelmişti.