1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Bitmeyen Eskişehir sevdası doğru mu?
Bitmeyen Eskişehir sevdası doğru mu?

Bitmeyen Eskişehir sevdası doğru mu?

Bazı oyuncular Trabzonhaber’e anlattı…

A+A-

Trabzonspor’da neler oluyor? İsminin açıklanmasını istemeyen bazı futbolcularla Trabzonhaber.com.tr  haber sitesi spor servisi  olarak görüştük! Bu görüşmede anlatılanlar, kan donduracak türden!

 

Şimdi soruyoruz:

 

1-Kaleci Boffin Eskişehirspor’dan transfer edilmek isteniyor mu? Boffin’in transferi çok mu gerekli?

 

2-Bu transfere karşılık, Trabzonspor Eskişehirspor’a Erkan Zengin, Ramazan Övüç, Batuhan gibi oyuncuları bonservisleri ile Muhammet Beşir’i ise kiralık olarak verme kararında mı?

 

3-Bu iddia doğruysa (Futbolcuların anlattıkları gerçekse) Trabzonspor  RamazanÖvüç  gibi bir oyuncuyu hangi akla hizmetle gözden çıkarabiliyor?

 

4-Bazı menajerler özellikle genç oyuncular Muhammet, Ramazan ve Batuhan’ı arayarak; “Ersun Hoca sizi oynatmayacak. Sizi düşünmüyor. Hoca da sizi Eskişehir’e vermek istiyor. Israr etmeyin gelin imza atın”  gibi ifadeler kullanıp, küçük tehditlerde bulunuyor mu?

 

5-Aynı menajerler oyunculara; “Transfer politikasını Metin Korkmaz belirliyor!!!(Menajer) Sizi ona şikayet ederiz. Hepten bitersiniz. Trabzonspor’da da kadro yüzü göremezsiniz” dediler mi?

 

6-Trabzonspor yönetimi de oyuncuların şevkini kırıp, Eskişehirspor’a gitmeleri için mi oyunculara asgari ücret verme kararında ısrar ediyor?

 

Tüm bu iddialar çerçevesinde Trabzonspor kurmaylarının kamuoyunu aydınlatması, Trabzonspor camiasının büyüklerinin  olaya el atmasını  öneriyoruz. Trabzonspor, şikeci Eskişehirspor’la önceki sezon da Ersun Yanal döneminde çok sıkı fıkı olup; Erkan Zengin ve Aytaç’ı almıştı. Trabzonspor neden hep Ersun Yanal döneminde ve çok fazla özellikleri olmayan oyuncular için Eskişehirspor kulübü ile bu denli sıkı fıkı? Trabzonspor, Eskişehirspor’dan başka kulüple transfer alış verişi yapamaz mı? Bu kararları siyasetçilerin menajeri Metin Korkmaz mı veriyor?

Kaynak:trabzonhaber.com.tr