1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Bıyıklıoğlu, Ankara öncesi son turlarda!
Bıyıklıoğlu, Ankara öncesi son turlarda!

Bıyıklıoğlu, Ankara öncesi son turlarda!

Çocuk yuvasına bir gideyim dedi...

A+A-

 AK Parti Trabzon Milletvekili Prof. Dr. Aydın Bıyıklıoğlu, Sosyal Hizmetler Trabzon İl Müdürü Selim Çelenk ile birlikte Fatih Çocuk Yuvası ve Trabzon’da 4 tane bulunan çocuk evlerinden birisini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.


Prof. Dr. Bıyıklıoğlu, Selim Çelenk’den çocuk yuvası ve çocuk evleriyle ilgili de bilgi aldı. Çocukları severek, onlarla sohbet eden ve çeşitli hediyeler takdim eden Bıyıklıoğlu, “Trabzon’un çeşitli mahallerinde Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nün Trabzon’un çeşitli mahallerinde kiraladığı evlerde 22 yavrumuz kalmaktadır.


13-18 yaş arasındaki yavrularımız için Bahçecik Mahallesinde yapılan sevgi evi de tamamlanmış tefrişi yapılarak taşınma işlemi yapılacaktır. Çocuklarımız artık yuva ortamından uzakta ‘sevgi evleri’nde barınarak aile şefkatiyle büyümektedir” dedi. Çocuk evlerinde kalan çocuklarla da ‘bizim çocuklarımız’ ilkesiyle ilgileneceğini dile getiren Bıyıklıoğlu, Sosyal Hizmetler Trabzon İl Müdürü Selim Çelenk’le sürekli istişare halinde olarak çocukların aile ortamında sevgiyle büyümeleri için gerekli çabayı sarf edeceklerini vurguladı.