1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. BİZ ARKADAŞ DEĞİLİZ DEMİŞ! CANI SAĞOLSUN!
BİZ ARKADAŞ DEĞİLİZ DEMİŞ! CANI SAĞOLSUN!

BİZ ARKADAŞ DEĞİLİZ DEMİŞ! CANI SAĞOLSUN!

"Demek ki beni arkadaşı olarak görmüyor. Canı sağolsun"

A+A-

Şenol Güneş yönetim ve Başkan'a yönelik yaptığı eleştirilerle gündeme oturmuştu. Kulüp başkanı Sadri Şener yaptığı basın toplantısında konuyla alakalı konuştu. Şener, kendisiyle arkadaş olmadığımızı söylemiş.Demek ki beni arkadaşı olarak görmüyor. Canı sağolsun. Ben kendisiyle ilgili düşüncelerimi daha önce açıklamıştım. Trabzonspor için çok değerli. Emekleri ve katkıları için bir kez daha teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

‘Benim gündemim başka’

Sadri Şener, Şenol Güneş’in kendisi hakkında söylediği, “Transferde yanlış yapıyor. Kulübü borçlandırıyor” sözleriyle ilgili olarak ise, “Ben Trabzonspor’u ileriye taşımak, başarıya ulaştırmak için çalışıyorum. Benim bundan sonra tek gündemim, yeni hocamızla kısa sürede futbol takımını hak ettiği yerlere getirmek” diye konuştu.

‘Bu konuyu kapatıyorum’

Başkan, Şenol Güneş’le ilgili bundan sonra konuşmayacağını söyleyerek, “Polemik yaratmanın anlamı yok. O kendi düşüncelerini söylemiş. Saygı duyuyorum. Daha fazla aynı konuları gündemde tutmak gereksiz. Bunun kimseye faydası olmaz. Aksine Trabzonspor’a zarar verir. Bir kez daha Şenol Güneş hocamıza ve yardımcılarına emekleri için teşekkür ediyorum. Umarım bu zamana kadar olduğu gibi, bundan sonra da başarılı olur. Türk futbolunun yükselmesi için çalışmalarına devam eder” dedi.