1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Biz değil Federasyon utansın!
Biz değil Federasyon utansın!

Biz değil Federasyon utansın!

Suç yokken suçlu arayanlar, suç varken suçlu bulamıyorlar...

A+A-

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş ve Colman, Athletico Madrid maçı öncesi basın toplantısı düzenledi. İspanya'da Şenol Güneş'in kayda değer önemli sözleri vardı.

Şenol Güneş, son günlerdeki şike operasyonuna ve dün TFF'nin yaptığı açıklamaya ithafen, "Futbolun güzellikleri var umarımki bu maçta dostluğa katkı sağlar. İlk maçtan avantajlı dönmek istiyoruz. Keyifli bir maç olacağını düşünüyoruz. Hak ettiğimiz şampiyonluğu alamadık ama nelerin olup bittiğini herkes görüyor. Şüphe duymuyordum ama şuan şüphe duyuyorum ülkeyi yönetenlerden ve ülke futbolunu yönetenlerden. TFF bu açıklamasından sonra bakalım ne yapacak çok merak ediyorum" dedi.


"Suç yokken suçlu arayanlar, suç varken suçlu bulamıyorlar" diyen Güneş, "Terörün olduğu yerde huzur olmaz. O yüzden bugün üzgünüz 12 tane askerimizin şehit olması bize büyük bir dram yaşattı. Buradan tek amacımız Trabzon'a insanlarımızın karşısına avantajlı bir şekilde dönmek" ifadelerini kullandı.

COLMAN: AVANTAJLI DÖNECEĞİZ

Colman, Trabzon'a önemli bir skor alarak dönmek istediklerini belirtti. Colman "Bilbao yetenekli oyunculara sahip takım dolayısıyla bu karşılaşma zor geçecek. Ancak biz elimizden geldiğince en iyi performansı sergileyip 3 puana ulaşmak istiyoruz. Zokora ve Adrian gibi önemli oyuncular yanımızda olamayacak ancak biz kesinlikle maçı kazanıp Trabzon'a avantajlı dönmek istiyoruz" dedi.

Colman, "Onların maçlarını izledik değerlendirme yaptık takım arkadaşlarımızla olumlu olduğu kadar zor tarafları da var. Rakibimiz Bilbao'yu gayet iyi tanıyoruz, burada nasıl tavır sergileyeceğimizi biliyoruz" diye konuştu.