1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. "Bizi zirveye taşıyacak adam arıyoruz"
"Bizi zirveye taşıyacak adam arıyoruz"

"Bizi zirveye taşıyacak adam arıyoruz"

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu,transfer çalışmaları hakkında açıklama yaptı. Gündemde olan forvet ransferlerini istedikleri zaman bitirebileceklerini söyleyen Hacıosmanoğlu, bu oyuncuların performansı ortada. Biz bizim ikinci yarıda zirveye taş

A+A-

Hacıosmanoğlu, “Şu anda istesek bugün Maxi Lopez ve Flocari gibi isimlere imza attırırız. Ama bu oyuncuların performansı ortada. Biz bizim ikinci yarıda zirveye taşıyacak adam arıyoruz. 1-2 isimle görüşmelerimizi sürdürüyoruz. Juventus ile bir maç oynayacağız. Bazı üst düzey forvetleri UEFA kriterlerine göre Juventus maçında oynatamayacağımız için eledik” dedi.

Trabzonspor’un transfer dönemi bitene kadar bir forvet transferi yapacağını da sözlerine ekleyen Hacıosmanoğlu, “Bizim Trabzonspor’a alacağımız isim, ligin dumanını attıracak bir isim olacak. Juventus maçında oynatacağımız bir isim olacak. Transfer yapmak için transfer yapmayacağız. Geçmişte bunun örneklerini gördük. Ben istesem bugün bazı oyunculara imza attırırım. Transfer yapmak için transfer yaparsak bu iyi olmaz. Ne yani boş oyuncu alıp paramızı çöpe mi atalım?” dedi.