1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Bizim başkan Fener hayranı !!!
Bizim başkan Fener hayranı !!!

Bizim başkan Fener hayranı !!!

Sadri Şener'e ağır suçlama

A+A-

Güney, Şener’in Federasyon seçimlerinde izlediği yöntemin Trabzonspor başkanlık koltuğuna yakışmadığını belirtti. Güney, kendi dönemlerinde Haluk Ulusoy’a bütün baskılara rağmen destek verdiklerini hatırlatarak “Şener, alternatif Fenerbahçe başkanını federasyonun başına getiriyor,böyle Trabzonsporluluk olmaz” dedi..

Trabzonspor’un yönetim kurulu eski üyelerinden Nuri Albayrak yönetiminin etkin isimlerinden Dr Köksal Güney’den Sadri Şener’e ağır suçlamalar geldi.

Güney, Sadri Şener’in federasyon başkanlık seçimleri sürecini, kendi belirlemediğini belirlenen sürece iliştirilerek Trabzonspor’un çıkarlarına zarar verdiğini belirtti.

BAŞKANIMIZIN AYAĞINA GELİNİR

AYAĞA GİTMEZ

“Sadri Bey, Beşiktaş başkanının ayağına gitti, alternatif Fenerbahçe başkanı Aydınların federasyon başkanlığını onayladı. Oysa o toplantıda Şener’e Demirören, Mehmet Atalay’a söz verdim dedi. Şener bunu duymadı bile. Benim başkanım Demirören’in ayağına gitmeyecek. Başkanımın ayağına gelinecek. Süreç baştan yanlış yönetildi”

ONURSAL BAŞKANIMIZA DA

AYNISI YAPILDI

“Trabzonspor’un federasyon seçimlerinde son yıllarda bir tek bizim dönemimizde Nuri Albayrak’ın başkanlığında ayağının üzerinde durdu. O dönem Başbakana rağmen Trabzonspor delegasyonu Haluk Ulusoy’ u destekledi. Ama bir önceki dönemde yönetim Onursal Başkan M.Ali Yılmaz’ın Levent Bıçakçı’ya karşı verdiği mücadelede destek olmadı. Onursal başkanımıza oy verilmedi. Şimdi de Sayın Şener, Mehmet Atalay’ın federasyon başkanlığı ile ilgili süreci resmen baltaladı..”


ÇOCUK MU KANDIRILIYOR

“Sadri Bey’de müthiş bir  Fenerbahçe sempatisi var. Bu tür kurulların başına bir Fenerbahçelinin gelmesi için özel gayret gösteriyor. Sen zamanında Atalay’a destek verme sonra de ki aday ol destekleyelim. Trabzonspor camiasını siz çocuk mu sandınız..”


HAFTA İÇİN GENİŞ KAPSAMLI

BASIN TOPLANTISI VAR

“Gelecek hafta içinde, sayın İbrahim Hacıosmanoğlu Trabzon’a gelecek ve Sadri Şener dönemi ile ilgili geniş kapsamlı bir basın toplantısı düzenlenecek. Bu yönetimin camiayı yönetmede, transferleri yönlendirmede ve masa başı mücadelesinde nasıl zayıf ve ilkesiz olduğunu açıklayacak”