1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Bogazda Yat Ve Tekne Kiralama Hizmeti Veren Lider Firma
Bogazda Yat Ve Tekne Kiralama Hizmeti Veren Lider Firma

Bogazda Yat Ve Tekne Kiralama Hizmeti Veren Lider Firma

Bogazda Yat Ve Tekne Kiralama Hizmeti Veren Lider Firma

A+A-

Şüphesiz ki İstanbul'da yapılacak en güzel aktivitelerin başında tekne turları geliyor. Yerli ve yabancı turistler İstanbul'u denizden farklı açılardan keşfetmek için Ortaköy, Eminönü ve Üsküdar gibi semtlerden hareket eden karışık katılımlı turlara katıldığı gibi WebTeknesi gibi boğazda özel yat ve tekne kiralama hizmeti veren şirketleri de tercih edebiliyorlar. Boğazdaki tarihi eserleri, yalıları, hisarları ve köprüleri en yakın ve net açıdan görebilmek için münferit katılımlı boğaz turlarına katılabilir ya da tekne kiralama firmaları ile iletişim kurabilirsiniz. Özellikle son senelerde bireysel ve kurumsal organizasyonlar için insanlar tekne ve yatları tercih etmeye başladılar. Düğün, nişan, doğum günü, mezuniyet, kahvaltı, evlenme teklifi ve yıldönümü kutlaması gibi bireysel organizasyonların yanında iş yemeği, şirket toplantısı ve motivasyon geceleri gibi kurumsal turlar da özellikle yaz aylarında yoğun bir şekilde organize edilmektedir.

 

 

Tekne ve yatlar menü hizmeti alarak kiralanabileceği gibi kuru kiralama yapılarak dışarıdan yiyecek ve içecek getirilme imkanı vardır. Tüm tekne ve yatlar kaliteli ses sistemlerine sahiptir ve ücretsiz olarak müşterilerin kullanımına sunulmaktadır. Yine aynı şekilde masa ve sandalyelerin standart giydirmeleri vardır ve bunları kullanmak için ekstra bir ücret ödenmesi gerekmez. Ekstra ücrete tabi olan hizmetler canlı müzik, DJ, özel süsleme, oryantal, havai fişek gösterisi, çiçek buketi, keman, lazer gösterisi, rehberlik, profesyonel fotoğraf ve video çekimi hizmetidir. Ancak bu hizmetlerin de firmalardan alınma zorunluluğu olmayı dışarıdan müşteriler kendileri de temin edebilmektedirler. Organizasyon esnasında boğazda Avrupa yakasında Yeniköy ile Beşiktaş, Anadolu yakasında da Üsküdar ile Beykoz sahilleri arası kıyıya yakın bir şekilde ve düşük seyir hızında gezilmektedir. Yemekli turlarda yemek molası Beykoz koyunda verilir. Buranın tercih edilmesinin sebebi sakin ve az dalga alan bir yer olmasıdır. 

 

 

Özel organizasyonlar için boğazda saatlik, günlük ve gecelik olarak uygun fiyatlara lüks tekne ve yat kiralama hizmeti veren WebTeknesi firması tarafından özenle hazırlanan www.teknekiralama.net sitesini incelemenizi tavsiye ederiz. Uzun yıllardan itibaren boğazda hizmet veren firma profesyonel ekibi sayesinde yakaladığı %100 müşteri memnuniyeti sayesinde sektördeki en kaliteli firmalarından başında geliyor. Sadece yaz değil kış ayları da olmak üzere 12 ay boyunca kesintisiz olarak hizmet veren firmanın sitesinden fiyat bilgisi başta olmak üzere merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Site içerik açısından son derece zengin şekilde hazırlanmış ve kullanıcı dostu tasarımıyla tüm detaylar düşünülmüş. Sık sorulan sorular sayfasını ziyaret ederseniz en çok merak edilen sorulan cevaplarını bularak firma ile iletişime geçmeden önce yeterli ön bilgiyi edinmiş olursunuz.