1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Böyle bir intihar görülmedi!
Böyle bir intihar görülmedi!

Böyle bir intihar görülmedi!

Cesedi Trabzon'a getirildi...

A+A-

Ardahan Defterdarlığı'nda veznedar olarak çalışan 30 yıllık memur, çalıştığı odanın tavanına kendini asarak intihar etti.

Ardahan Valisi Mustafa Tekmen'in makam odasının da bulunduğu Ardahan Hükümet binasındaki Defterdarlık'ta veznedar olarak yaklaşık 30 yıl çalışan ve emekli olmaya hazırlanan Selim Dinç (55), öğlen arası arkadaşlarının ısrarına rağmen dışarı çıkmadı. Arkadaşları çıktıktan bir süre sonra dairenin kapısını kapatan 2 çocuk babası Dinç, boynundaki kravat ile kendini tavana asarak intihar etti. Öğlen tatilinin bitmesinin ardından görevlerine dönen mesai arkadaşları, Dinç'in cesedini bulunca sinir krizi geçirdiler. Bulunduğu yerden arkadaşları tarafından indirilen Selim Dinç'in cesedi, Ardahan Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Bir süredir moralinin iyi olmadığı ve sinirlerinin bozuk olduğu bildirilen Dinç'in yakınlarına ve arkadaşlarına yılbaşında emekliye ayrılmak istediğini söylediği öğrenildi.

Otopsi için Trabzon Adli Tıp Kurumu'na gönderilen Selim Dinç'in intiharıyla ilgili olarak soruşturmanın devam ettiği bildirildi.