1. HABERLER

  2. KARADENİZ HABERLERİ

  3. BÖYLE VAHŞET GÖRÜLMEDİ!
BÖYLE VAHŞET GÖRÜLMEDİ!

BÖYLE VAHŞET GÖRÜLMEDİ!

Psikolojik sorunları olan kadın 2 çocuğunu bıçakla...

A+A-

Kocaeli’nin Körfez İlçesi’nde Psikolojik sorunları olan kadın, kocasının evde bulunmadığı bir vakitte cinnet geçirdi. Evde olan 11 ve 17 yaşındaki çocuklarını bıçakla yaraladıktan sonra bıçağı kendi kalbine sapladı. Kadın olay yerinde can verirken, çocukları 11 yaşındaki Y.Ö.Y. ve 17 yaşındaki B.Y.  Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi‘ne kaldırıldı.

Annelerinin bıçak darbelerinden yaralı kurtulan çocuklardan evin büyük kızı B.Y. gece görevde olduğu belirtilen babası Cüneyt Yılmaz’ı arayarak haber verdi. Özel bir güvenlik şirketinde sorumlu olan Cüneyt Yılmaz hemen eve geldi, korkunç manzara ile karşılaşınca sağlık ekiplerini aradı. Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri Fatma Yılmaz’ın öldüğünü tespit etti. Annesinin bıçak darbelerinden yaralı kurtulan Y.Ö.Y ve B.Y. Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi‘ne kaldırıldı. Durumu ağır olan Y.Ö.Y yoğun bakımda tedavi altına alınırken, B.Y.’nin durumunun daha iyi olduğu öğrenildi.

Olayla ilgili soruşturma başlatan polis, Cüneyt Yılmaz’ı da iki çocuğunu yaralayan eşinin intiharıyla ilgili ifadesini almak üzere Emniyet Müdürlüğü’ne götürdü.