1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Bozdağ'dan erken seçim iddialarına cevap
Bozdağ'dan erken seçim iddialarına cevap

Bozdağ'dan erken seçim iddialarına cevap

Bozdağ'dan erken seçim iddialarına cevap

A+A-

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, baskın seçim iddialarını yalanladı. 2019'a kadar herhangi bir seçim olmadığını ifade eden Bozdağ, seçimsiz bir döneme girdiklerini ve siyaset için alın teri dökülmesi için yeterince zaman olduğunu söyledi.

 

Bekir Bozdağ, AK Parti’nin Yozgat Belediyesi Büyük Sinema ve Kültür Merkezi'nde düzenlediği İl Danışma Meclisi Toplantısı'nda konuşma yaptı. Türkiye'nin gelişmesi ve değişmesinin bütün hızıyla devam ettiğini söyleyen Bakan Bozdağ, şöyle konuştu:

 

''Önümüzdeki dönem için büyük fırsatlar var. 2019’a kadar ne yerel ne de genel seçim var. Seçimsiz bir dönem; siyaset için alın teri dökmek için yeterince bir zamana sahibiz. Bunu iyi kullanacağız. 2019’a gelirken Türkiye değiştiği gibi Yozgat’ta bundan payını alarak değişecek.

 

"AK PARTİ'YE OPERASYON ÇEKİLEMEZ"

 

Başkaları AK Parti'ye dönük operasyon çekemez. Ne paralel çete bunu yapabilir, ne başka çeteler yapabilir. Dikkat edin CHP’ye operasyon çekildi, geçmişte, kaset operasyonu. Muvaffak oldu mu? Oldu. Genel başkan değişti. MHP’ye operasyon çekildi, genel başkan yardımcılarının neredeyse tamamı değişti. AK Parti'ye dönük operasyon başarılı olamadı. Neden olamadı? Çünkü operasyonculara kul köle olacak bir siyasi kadro yok burada."