1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Bu Haftanın Tahminleri
Bu Haftanın Tahminleri

Bu Haftanın Tahminleri

Haftalık Burcunuza Bakmadan Geçmeyin

A+A-

 KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Kadersel olayları belirleyen ay düğümleri burç değiştirerek Başak-Balık eksenine ilerliyor. Bunun anlamı hayatınızda kontrolünüz dışında gelişebilecek birçok evrensel, ülkesel olayların yaşamınıza bir şekilde etki etmesi. Ayrıca dalgınlık, sakarlık ve ihmallere çok daha dikkat etmeniz gerekiyor. Bu dönemde hastalık ve zayıflıklara karşı gereken önlemleri almanız gerekiyor. Doktor ziyaretlerini ihmal etmemelisiniz. Haftasonunda ise Merkür Yay Burcu'na ilerliyor. Düşünce ve görüşlerinizi özgürce ifade etmekten kaçınmayacaksınız, ancak aceleci olmamaya dikkat etmelisiniz. İstemediğiniz sözler söyleyebilirsiniz.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Ay düğümlerinin burç değiştirmesi aşk ve sosyal hayatınızı etkileyen konularda kadersel bazı gelişmeler katabilir. Konu aşk ve arkadaşlıklarınız olduğunda her ne kadar kontrollü de olsanız bazı beklenmedik gelişmelerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Aşk için daha çok emek sarfetmeniz gerekebilir. Çocuklarınız varsa onlarla daha çok ilgilenmelisiniz. Sosyal hayatınız ve ilişkilerinizde ise beklenmedik gelişmeler, zarar gördüğünüz durumlar, ayrılıklar ve mağduriyetlerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Merkür'ün Yay Burcu'na ilerlemesiyle iş ve para konularıyla daha çok ilgilenmeniz gerekiyor. Görüşmeler ve yurtdışı seyahatler söz konusu olabilir. .

 

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Ay düğümlerinin burç değiştirmesiyle iş ve kariyer konularında ailenizle ilgili konularda elinizde olmayan sebeplerden kaynaklanan durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu durumları kadersel olarak nitelendirebiliriz. Ailenizle ilgili attığınız her adımda daha fazla destek görürken iş ve kariyer konularında şanslarınız biraz daha az olabilir. Merkür'ün Yay burcuna ilerlemesiyle eşinizle daha fazla konuşacaksınız. Her konuda birbirinize danışabilirsiniz. Fikirlerinizi açıkça ifade etmekten kaçınmayacaksınız. İkili ilişkiler söz konusu olduğunda aceleci davranmaktadır kaçınmalısınız.

 

YENGEÇ  BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bir süredir öncü eksenlerde yer alan ay düğümleri burç değiştirerek Başak-Balık eksenine ilerliyor. Yaşamınızda kadersel olayların etkisini uzun süredir hissetmektesiniz. Özellikle iş ve aile konularında kontrolünüz dışında gelişen pek çok olayla karşılaşmış olabilirsiniz. Bu geçişle birlikte rahatlayabilirsiniz. Merkür'ün Yay Burcu'na ilerlemesi ise iş ortamınızda hareketliliği artıracak. Fazla aceleci davranmamalısınız. Ayrıca fazla hız veya fiziksel aktivitelere aşırı yüklenme sakatlık ve kazalara neden olabilir.

 

ASLAN  BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Ay düğümlerinin burç değiştirmesiyle maddi konular ve iş konuları yaşamınıza bazı kontrol dışı gelişmeler getirebilir. Özellikle ortak gelirlerde, finans ve bankalarla ilgili konularda ve miras konularında daha temkinli davranmalısınız. Kredi kartlarınızın ödemelerine, vergilere dikkat etmelisiniz. Ancak kişisel kazanç ve gelirlerinizi artırma fırsatları yakalayabilirsiniz. Merkür'ün Yay Burcu'na geçmesiyle aşk yaşamınız hareketleniyor, sevgilinizle uzak seyahatler yapabilirsiniz. .

 

BAŞAK  BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Ay düğümleri Burcu'nuzu da kapsayan Başak-Balık eksenine geçerken yaşamınızda kadersel olayların etkisini daha çok görebilirsiniz. Kişisel girişimlerinizde daha fazla destek görebilirsiniz, bu konularda şansınız yüksek. Sözgelimi kendinizle ilgili fiziksel değişiklikler, görünüm ve tarz değişiklikleri yapabilirsiniz. Ancak ilişkiler konusunda bazı kayıplar veya zararlı koşullarla karşı karşıya kalabilirsiniz. İkili ilişkilerle daha çok uğraşmanız gerekebilir. Merkür'ün Yay Burcu'na ilerlemesiyle aile bireylerinizle daha çok görüşebilirsiniz, aile gezileri ve seyahatleri yapabilirsiniz. Fikirlerinizi daha rahat ve serbestçe dile getirmek isteyebilirsiniz.

 

TERAZİ  BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Ay düğümlerinin aldığı eksenden çıkması ikili ilişkilerinizi rahatlayabilecek karmik ve kadersel etkiler taşıyabilir. Hedefleriniz ve girişimlerinizde artık daha kararlı hareket edebilirsiniz, güç ve kontrolünüzü toparlayacaksınız. Mistik ve spiritüel konulara çok daha ilgi gösterebilirsiniz. Başkalarının iyiliği için çalıştığınızda daha çok destek göreceksiniz. Sağlığınıza ise daha çok dikkat etmelisiniz, kendinizi başkaları uğruna ihmal etmeyin. Merkür'ün Yay Burcu'na ilerlemesiyle yaşamınıza hareket katacak, kendinizi bir şekilde ifade etmekten geri durmayacaksınız. Seyahat ve kısa yolculuklarınız artıyor.

 

AKREP  BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Ay düğümlerinin burç değiştirmesi şans ve kaderin etkilediği alanları değiştiriyor. Bu değişimle sosyal konularda ve arkadaşlık ilişkilerinizde daha çok destek görebilirsiniz. Aşk konusunda ise bazı hayal kırıklıkları, kontrolünüz dışında gelişen bazı olaylarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Özgüveninizi yaralayacak durumlar olabilir, kendinizi ve şahsiyetinizi göstermekte zorlanabilirsiniz. Merkür'ün Yay Burcu'na geçmesi ise para konularına hareket getiriyor, alışverişler yapabilirsiniz ancak aceleci davranmaktan kaçınmalısınız.

YAY  BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Hayatımıza kadersel etkiler taşıyan Ay düğümleri burç değiştirerek sizi daha çok etkileyecek Başak-Balık eksenine geçiyor. İş ve kariyer konularında evrensel enerjiler, şans ve kısmet yanınızda olabilir. Çok fazla mücadele içinde olabilirsiniz ancak sizi destekleyen insanlar, koşullar her şeyden önce size kendinizi daha iyi hissettirecek. Ancak aileyle ilgili bazı kontrol dışı durumlar, yıpratıcı ve yorucu şartlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Yaptığınız girişimlerindeki karşılığını göremeyebilirsiniz. İçinden çıkamadığınız karmaşık durumlar söz konusu olabilir. Merkür'ün Burcu'nuza ilerlemesi ise yaşamınıza daha çok hareket katıyor, daha çok spor yapabilir, sürekli aktivite ve hareket halinde olabilirsiniz.

 

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Ay düğümlerinin burç değiştirmesi yaşamınızın iş ve ilişkiler gibi önemli alanlarında kontrol edemediğiniz durumlardaki ileri gelen olayların biraz olsun dinmesini sağlıyor. Özellikle aileyle ilgili konularda daha akışkan enerjiler altında olacaksınız, sorunlarda azalma hissedebilirsiniz. Merkür'ün Yay Burcu'na geçmesi ise sizi mistik ve spiritüel konularda daha ilgili ve meraklı kılacak. İnsanlığı ilgilendiren evrensel konular daha çok hayatınızda olabilir. Bağış, yardım kuruluşlarıyla görüşmeleriniz artabilir.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Yaşamlarımıza karmik etkiler taşıyan Ay düğümlerinin burç değiştirmesiyle özellikle para ve kaynaklarınızla ilgili veya harcamalarınız konusunda bazı kontrol dışı olay ve gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Tasarruflarınız ve harcamalarınıza daha çok dikkat etmeniz gerekiyor. Ancak vergi, finansman, ortak gelir ve kazançlar, miras gibi konularda daha çok destek ve iyilik görebilirsiniz. İş yaşamınızda da daha destekleyici koşullar söz konusu olabilir. Merkür'ün Yay Burcu'na geçmesi ise sosyal yaşamınızı hareketlendiriyor. Arkadaşlarınızla daha çok bir araya gelebilir, birlikte gezi ve seyahatler yapabilirsiniz.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

İlişkileriniz konusunda karmik ve kadersel olarak nitelendirebileceğimiz olayların etkisini Ay düğümlerinin Burcu'nuz gerilemesi ile daha çok hissedebilirsiniz. Önümüzdeki yılı da kapsayacak bu dönemde kişisel ve bireysel adımlarınızda bazı kayıplar ve zararlar görebilirsiniz. Ancak ikili ve ortak girişimleriniz daha şanslı ve kısmetli olabilir. Eşinizin, sevgilinizin desteğini daha çok görebilirsiniz. Merkür'ün Yay Burcu'na geçmesiyle iş yaşamınız hareketleniyor. İş seyahatleri, görüşmeleri yapabilirsiniz. Düşüncelerinizi söylemekten çekinmeyeceksiniz, entelektüel yönlerinizi iş hayatınızda daha çok gösterebilirsiniz. .