1. HABERLER

  2. SPOR

  3. BU KEZ ŞENOL GÜNEŞ GÖRÜCÜYE ÇIKIYOR!
BU KEZ ŞENOL GÜNEŞ GÖRÜCÜYE ÇIKIYOR!

BU KEZ ŞENOL GÜNEŞ GÖRÜCÜYE ÇIKIYOR!

Trabzonhaber.com.tr farkı ile...

A+A-

Trabzonspor'da genellikle alışık olduğumuz bir durumdun, gözde futbolcuların uluslararası müsabakalarda büyük takım menejerleri tarafından takip edilmeledi..Bu konuda şu anda en gözde iki futbolcu var. Biri Burak Yılmaz diğeri de Tolga Zengin..


Tolga Real Madrid olmak üzere birçok Avrup atakımının ilgi alanında. Burak Yılmaz da İngiltere, İspanya ve İtalyan takımları tarafından takip ediliyor..

Ancak CSKA Moskova maçında ise ilginç bir durum yaşanacak.

Bu kez Trabzonspor'un teknik adamı Şenol Güneş görücüye çıkıyor.


Güneş, Rus Liginin önemli takımlarının menejerleri tarafından CSKA Moskova maçında izlenecek. Teknik adam olarak ünü dünyaya pazarında olan biri olarak Güneş'in bundan sonraki teknik direktörlük yaşamı Rusya'da devam ederse kimseye sürpriz gelmemesi gerekiyor.


Güneş'in ünlü rus takımlarının ilgisini çekmesi, Fatih Tekke ile Gökdeniz'in Rusya'ya gitmesi ile başladı. Ayrıca Rusların Güney Kore ligini de yakın takip etmeleri ile Güneş, Rus futbol devlerinin ve patronlarının dikkatinri çekti.

Hatta, Rusya'da spor kulislerinde şu ilginç söylenti bile var..

Güneş, Türkiye'de liglerin devre arasından sonra bir Rus takımına gelebilir..


PEKİ BU TAKIMLAR KİM?

Güneş'e kanca takam Rus takımları kim..?

CSKA Moskova maçı öncesi bu konuda da birçok takımın adı göndeme geliyor.


İşte o takımlar;


Anjie, Kuban' Krasnodar, Volga, Lokomotiv Moskva ve ligde umduğunu bulamayan Terek Grozny. Bu takım Güneş'i kurtarıcı olarak düşünüyor...