1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Bugün Yaşananlar Haberimizin İçinde
Bugün Yaşananlar Haberimizin İçinde

Bugün Yaşananlar Haberimizin İçinde

Bordo mavililerde...

A+A-

 Trabzonspor teknik direktörü  Sadi Tekelioğlu Fenerbahçe maçının camia için çok önemli olduğunu vurgulayarak,  taktik anlayışlarını rakibe göre belirleyeceklerini söyledi. Tekelioğlu  şöyle konuştu:

‘ORTAMI GERMEK İSTEMİYORUZ’

"Fenerbahçe maçında bunun devamı olan iyi sonuçlardan birini elde ederiz inşallah. Fenerbahçe ile sadece bir maç yapmaya gidiyoruz. Fenerbahçe de ligdeki diğer takımlar gibi rakibimiz. Ortamı germek istemiyoruz. Fenerbahçe'nin bütün maçlarını zaten televizyondan izledik. Oyuncularımız, hocalarımız rakibi tanıyor. Fenerbahçe maçında tedbirlerimizi alacağız. Oyun kurgumuzu rakibe göre belirleyeceğiz. Bu tür maçlar için 'hocasız da gidilse takım motive olur' sözü vardır. Camianın 5 Aralık'taki kongre arifesinde böyle bir galibiyete ihtiyacı var. Fenerbahçe'yi iyi etüt edeceğiz. Galibiyetle dönersek kulübün önü açılır."

CARDOZO ANLAYIŞ GÖSTERDİ

Öte yandan  Paraguaylı  yıldız Cardozo ile  yapılan görüşmede, kongre nedeniyle kulübün iç durumunun karışık olduğu, ama kongre sonrasında tüm ödemelerin yapılacağı vurgulandı. Cardozo'nun da durumu anlayışla karşıladığını vurguladığı ve verilen söz üzerine şimdilik herhangi bir girişimde bulunmayı düşünmediğini ifade ettiği belirtildi.  

HAZIRLIKLAR SÜRÜYOR

Fenerbahçe maçı için Pazar günü İstanbul'a gidecek olan Trabzonspor'da Sadi Tekelioğlu, bu sabahki antrenmanı basına ve taraftara kapattı. Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde çalışmalarını sürdüren bordo mavililerde, önceki gün sakatlığıyla ilgili olarak doktor kontrolünden geçmek üzere Almanya'ya giden Marko Marin de yer aldı. Taktik çalışma gerçekleştiren Karadeniz ekibinde, gol vuruşu çalışmasıyla antrenman tamamlandı.