1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Bulak, Diyadin'e kaybetti...
Bulak,  Diyadin'e kaybetti...

Bulak, Diyadin'e kaybetti...

Ona övgüler yağdırdı! Diyadin'den cevap gecikmedi

A+A-

Balıkesir Baltok teknik direktörü  Giray Bulak  1-0 mağlup oldukları  maçın ardından açıklamalarda bulundu. Bulak , sıra dışı bir açıklama ile maçın hakemi  Zorbay Küçük'e  övgüler yağdırdı. Bulak şunları söyledi: 

“Maçın hakemi son derece yüksek kaliteye sahip bir hakemdi. Bu çocuğumuzun gelecekte Türkiye’nin bir numarası olacağına yürekten inanıyorum. Zaten ben geçen yıl 3. ligde maç yönetirken TRT’de program yaptığımızda yılın hakemini bu kardeşimizi seçmiştim. Onun için herkes de şaşırmıştı ama ne kadar kaliteli bir hakem olduğunu daha net göreceğiz.”

Balıkesirspor Baltok Teknik Direktörü Giray Bulak’ın hakem Zorbey Küçük hakkında söylediklerini eleştiren Diyadin ise, "Bana da penaltı versin ben de yılın hakemi seçerim” dedi.

Giray Bulak’ın hakem yorumu hakkında konuşan Metin Diyadin, hakemlere ver yansın ederek Deniz Ateş Bitnel örneğini verdi. Diyadin, "Programda söylemiş ya; yılın hakemi seçtim diye. Lafını da yiyecek hali yok, bu da doğal. Onun adına öyle. Benim de Ankaragücü maçında nasıl çaldı penaltıyı. Bana da çalsın onu ben de yılın hakemi yaparım ama bana geldiği zaman hep aleyhime. Deniz Ateş Bitnel’i de geleceğin hakemi dediydiler ben Gençlerbirliği’nde çalışırken Karabük maçında yemin ediyorum size 90 artı da penaltı verdi aleyhime. Maçtan sonra çıktım dedim ki bu hakem olsun ileride ben bir şey bilmiyorum dedim" ifadelerini kullandı.