1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Burak Yılmaz Trabzonspor'a gelecek mi?
Burak Yılmaz Trabzonspor'a gelecek mi?

Burak Yılmaz Trabzonspor'a gelecek mi?

Burak Yılmaz Trabzonspor'a gelecek mi?

A+A-

Henüz transfer sezonu açılmamış olsa da Bordo Mavililer transfer çalışmalarını erken bitirip gelecek sezona hazır bir şekilde girmek istiyor.

 

Bu doğrultuda adı sıkça Trabzonspor'la yan yana gelen Burak Yılmaz'ın takıma tekrardan geri kazanılması için çalışmaların sürdüğü biliniyor.

 

Başkan Muharrem Usta'nın sıcak ilişkiler kurduğu Bordo Mavililerin eski gol kralı Burak, Beyaz TV'de Beyaz Futbol adlı yayına katılarak önemli açıklamalarda bulundu.

 

Galatasaray'dan 8 milyon Euro'ya Çin kulübü Beijing Guoan'a transfer olan milli futbolcu Türkiye'ye dönme sinyali verdi.

 

Canlı yayında Türkiye'yi ve çocuklarını özlediğini dile getiren Burak, ''Türkiye’yi özlüyorum. En önemlisi ailemi ve kızlarımı özlüyorum. Birde ben çok uzaktayım, yakında da değilim ama sonuç olarak burada işimi yapıyorum. Bundan çok da yakınmayacağım.'' dedi.

 

Trabzonspor, Beşiktaş ve Galatasaray ile anılan golcü oyuncunun transfer ile ilgili soruya ise, ''Şimdi bu konularda fazla konuşmak istemiyorum. Bu konuda yapacağım bir açıklama polemik yaratır'' açıklamasında bulundu.

 

Transfer dedikodularını yalanlamayan ve net bir açıklama yapmaktan kaçınan Burak Yılmaz'ın kesin olarak Türkiye'ye gerimi dönüyor sorularını beraberinde getirdi.