1. HABERLER

  2. KARADENİZ HABERLERİ

  3. Bütün ilçelere ayrım yapmaksızın hizmet getireceğiz
Bütün ilçelere ayrım yapmaksızın hizmet getireceğiz

Bütün ilçelere ayrım yapmaksızın hizmet getireceğiz

Seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti Ortahisar Belediye Başkan Adayı Ahmet Metin Genç Çaykara Köknar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin düzenlemiş olduğu geceye katıldı.

A+A-

Beraberinde Trabzon Büyük Şehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu ile birlikte Genç Çaykara Köknar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin düzenlemiş olduğu geceye katılan Ortahisar Belediye Başkan Adayı Ahmet Metin Genç’e vatandaşlar bir hayli ilgi gösterdi. Gecede konuşma yapan Ortahisar AK Parti Belediye Başkan Adayı Av. Ahmet Metin Genç, her kesimin belediye başkanı olacağını ve Trabzon’u bir bütün olarak değerlendirdiğini belirterek şunları kaydetti. “İl başkanlığı yaptığım dönemde Trabzon’un bütün ilçe ve köylerine ayrım yapmaksızın hizmet getirdik. Benim için bütün ilçeler çok önemlidir. Belediyenin en önemli çalışma alanlarından biride sosyal belediyeciliktir. Sosyal dayanışma ve yardımlaşma faaliyetlerine katkıda bulunan dernek, kurum ve kuruluşlarla iletişimim aralıksız devam edecektir. Çaykara Köknar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği bölgenin gelişmesi güzelleşmesi için çalışmalar yapmakta ve katkı da bulunmakta. Yapmış oldukları çalışmalarda kendilerine başarılar diliyorum. Derneklerimiz tarafından yapılan çalışmaları her zaman destekledim ve desteklemeye de devam edeceğim” dedi.

Genç, gecede Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu ve geceye katılan misafirlerle birlikte horon oynadılar.