1. HABERLER

  2. SPOR

  3. BÜYÜK MAÇTA ŞANSLARI NASIL GÖRÜYOR?
BÜYÜK MAÇTA  ŞANSLARI NASIL GÖRÜYOR?

BÜYÜK MAÇTA ŞANSLARI NASIL GÖRÜYOR?

Trabzonspor- G. Saray Maçı İçin Konuştu…

A+A-

 Hafta sonu oynanacak olan Trabzonspor Galatasaray müsabakası öncesi değerlendirmelerde bulunan yazarımız ve Trabzonspor efsanesi Hami Mandıralı umut dolu konuştu.

Şu an artılarımız çok daha fazla  diyerek söze başlayan Hami, ‘ G.Saray moral olarak çok kötü durumda. Yetenekli ayakları var ama Trabzonspor’un yetenekli oyuncuları da çok fazla. Trabzonspor güven ve istikrar bakımından da G. Saray’ın önünde’ dedi.

Trabzonspor’un bu müsabakaya yine tek santrafor ve N’Doye ile çıkması gerektiğini ileri süren Hami;

‘ N’Doye hareketli ve gezgin santrafor. Cardozo ikinci yarı yine iş yapar. Şu an tam kıvamına gelmiş değil. Fizik açısından biraz daha zamana ihtiyacı var. Zamanla Trabzonspor çift santrafora  dönebilir. Ama bu maç o maç değil’ dedi.

Trabzonspor’un G. Saray maçında topu ayağında fazla tutan taraf olması gerektiğini belirten Hami;

‘Top bizde kalır ayağa sürekli pas yaparsak düşündüğümüzden çok daha kolay bir maç olur. Trabzonspor kendini gösterirse rakibin bence fazla önemi olmaz. Çünkü kalite çok iyi. Bu kalite sahaya yansırsa G. Saray’ın silahlarının önemi kalmaz. Bu maçı kazanmamak için hiçbir sebep ve mazeret yok. İyi olan biziz. Geçen hafta ki kötü futbolu önemsemiyorum. Trabzonspor oynadıkça üzerine koyacak’ diye konuştu.

Kaynak: Trabzonhaber.com.tr