1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. CAMİAYA NEFES ALDIRIN!
CAMİAYA NEFES ALDIRIN!

CAMİAYA NEFES ALDIRIN!

Trabzonspor tekyumruk...

A+A-

Bordo-mavili ekip Pazar günü oynayacağı Medical Park Antalyaspor maçına odaklanmış durumda. Teknik direktör Tolunay Kafkas sahaya çıkaracağı ilk 11'i ise kafasında neredeyse belirledi. Tam kadro halinde çalışmalarını sürdüren Bordo-mavili ekipte, gribal enfeksiyon geçiren Sapara’nın ise tedavisi sürüyor. Yönetimde ise seferberlik ilan edilmiş durumda. Bu kritik süreçte yönetiminde takıma tam destek vermesi bekleniyor.

Bu sezon istikrarsız bir grafik çizen ve üst üste aldığı başarısız sonuçlarla kendini küme potasına yakın bölgede yer bulan Trabzonspor, Medical Park Antalyaspor ile sahasında oynayacağı maça hayati önem veriyor. Bordo-mavili takım uzun bir aradan sonra ilk kez tam takım halinde çalıştı. Milli maçlar nedeniyle lige verilen arada çalışmalarını milli takım oyuncularından yoksun sürdüren bordo mavili ekip, milli oyuncularının Trabzon'a dönmesiyle tam kadro halinde Antalyaspor maçı hazırlıklarını sürdürürken, gribal enfeksiyon geçiren Sapara’nın ise tedavisi sürüyor.

Medical Park Antalyaspor karşısında alacağı galibiyet ile yeni bir sayfa açmak isteyen Karadeniz ekibi tehlikeli bölgeden uzaklaşarak kötü günleri geride bırakma istiyor. Ligin geri kalan haftalarında seferberlik ilan eden Karadeniz ekibinde teknik direktör Tolunay Kafkas ise oyuncularını hem kafa olarak hem de fiziksel olarak zorlu müsabakaya hazırlarken, Medical Park Antalyaspor karşısında sahayla süreciği ilk on biri ise büyük ölçüde belirledi.

Serkan, Olcan ve Colman'ın kart cezalısı olması nedeniyle Teknik Direktör Tolunay Kafkas takım içersinde yeni arayışlara giderken, Serkan'ın yerine savunmanın sağına Celutska'yı monte etmeyi düşünüyor. Kafkas'ın orta alanda Colman'ın yerine Zokora ve Olcan'ın yerine ise Volkan Şen hamlelerini yapması düşünülüyor. Yapılan taktik antrenmanlarında, Kafkas’ın as kadroyu Onur, Celustka, Mustafa, Sol Bamba, Cech, Zokora, Soner, Adrian, Volkan, Halil ve Henrique’den oluşturduğu öğrenildi. Genç teknik adamın maç gününe kadar herhangi bir sakatlık durumu yaşanmaması halinde Medical Park Antalyaspor karşısına bu oyuncularla çıkacak.

YÖNETİM TAM KADRO OLACAK

Medical Park Antalyaspor maçı için seferberlik ilan eden bordo mavili taraftarlar sezon sonuna kadar takımı destekleyeceklerini vurgularken, son dönemlerde bir araya gelmekte zorluk yaşayan bordo-mavili yönetimde kritik süreçte bir araya gelerek takıma destek vermeye hazırlanıyor. Tepkilerden dolayı daha önce Trabzon’da maç izleme konusunda sıkıntıları bulanan Sadri Şener’in ise yönetim ile birlikte bu müsabakayı tribünden izleyerek takıma destek vereceği öğrenildi.