1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Çamur'un eşi ve çocuklarını ziyaret etmişlerdi!
Çamur'un eşi ve çocuklarını ziyaret etmişlerdi!

Çamur'un eşi ve çocuklarını ziyaret etmişlerdi!

İşte şehitliğe giden yolun hikayesi...

A+A-

 Birkaç ay evvel Trabzonlu polis  Ahmet Çamur’un şehit olmasından sonra önceki gün şehit olan polis müdürü Ahmet Kabukçu ve polis memuru Mustafa Nohut’un,  Trabzonlu şehit Ahmet Çamur’un  ailesine en büyük desteği veren  arkadaşları olduğu öğrenildi.  İki  şehitin ; Ankara’dan özel görevle Diyarbakır’a gitmeden bir gece evvel Ahmet Çamur’un evini ziyaret edip, ihtiyaçları olup olmadığını sordukları ortaya çıktı.Ahmet Çamur’un evine uğrayan Özel Harekat Şube Müdürü Ahmet Kabukçu ile Özel Harekat Polis Memuru Mustafa Nohut, Diyarbakır ili Silvan ilçesine gitmeden bir gece önce  Trabzonlu şehit polis  Ahmet Çamur için aldıkları sandığı vermek için şehidin ailesine uğradılar. Burada Mustafa Nohut ve Ahmet Kabukçu “Ahmet’in şehitlik makamı inşallah bize de nasip olur” dediler.

 Şehit Ahmet'imizin ailesi açıkladı...

Şehit Ahmet Çamur’un ailesi facebook hesabından Şehit Mustafa Nohut için paylaştığı taziye mesajında “Sabır ya Rab sabır, Ahmet müdürüm senin de şehadetin kutlu olsun, Nohut’la birlikte Silvan’a gitmeden bir gece önce eve gelmiştiniz. Ahmet’in eşyaları için aldığın sandığı gitmeden vermek istemiştin. İkiniz birden Ahmet’ in şehitlik makamı ‘inşallah bize de nasip olur’ demiştiniz. Bak Allah dualarınızı kabul etti. Allah ailelerinize ve bize de sabır versin” dedi.‘Yenge sen ara ben hemen gelirim'

Şehit Polislerden Mustafa Nohut şehit Ahmet Çamur’un ailesinin en büyük destekçilerindendi. Şehit Polis Memuru Ahmet Çamur’un ailesi facebook hesabından Mustafa Nohut için paylaştığı taziye mesajında “Allah’ım sabır ver, babalarından sonra en büyük destekçilerimizdendi!  ” Yenge sen ara gece gündüz ben hemen gelirim ” derdi. Begüm en çok onu severdi, mekanın cennet olur inşallah, sen de diriler ordusuna katıldın şehadetin kutlu olsun, babalarına bizden selam söyle, seni hiç unutmayacağız Mustafa Nohut.”

Şehit Mustafa Nohut’un (47) Kırıkkale’de Şehit Polis Ahmet Kabukçu (47) ise Denizli’de toprağa verildi.