1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Canlı Yayında Skandal Sözler!
Canlı Yayında Skandal Sözler!

Canlı Yayında Skandal Sözler!

İşte skandal sözler...

A+A-

Serhat Ulueren'in Tayfur Havutçu gafı izleyenleri güldürürken, Toroğlu'nun sözleri infial yarattı...

Dün gece Kanal Türk'te Serhat Ulueren'in sunduğu Telegol programı skandallara imza attı.

 


Ulueren şike operasyonu kapsamında tahliye edilen isimlerden söz ederken yaptığı gaf ile herkesi güldürürken, yorumculardan Erman Toroğlu'nun yorumları ise izleyicileri çıldırttı.

 

Ulueren, "Beşiktaş Stoke City maçında Tayfur oynabilecek mi?" dedi ve bu gafıyla izleyenleri güldürdü. Ulueren ardından yanlışını düzeltti ve "pardon, teknik adam olarak görev yapabilecek mi?" dedi. Ancak Toroğlu hemen müdahale etti ve "ön libero olarak oynayacak" dedi.

 

Ancak Toroğlu'nun skandal yaratan sözleri progrmaın ilerleyen bölümlerinde geldi.

 

TOROĞLU'NDAN Bursa'YA ÇİRKİN BENZETME


Bursaspor - Fenerbahçe maçını değerlendiren Toroğlu, Bursaspor'u resmen yerden yere vurdu.

 

Kabzımallığıyla bilinen Erman Toroğlu, Bursaspor'a skandal bir benzetme yaptı. Eskiden Bursa'dan hale şeftali geldiğini, o şeftalinin lakabının 10 numara olduğunu söyleyen Toroğlu, 'Gelen şeftali iri olduğu için ona bir de peze..nk kellesi' derlerdi dedi.

 


Ardından da bombayı patlattı. İşte skandal sözler:


"Eskiden bizim hale, Bursa'dan şeftali gelirdi. En iyi şeftali '10 Numara şeftalidir'... Adı 10 numaradır onun. Şöyle büyük, 'peze..nk kellesi' derler onun bir adına da.

 

Yani bugün Bursaspor tam 'şeftali' spordu, 10 numara şeftali spordu. Kızmasınlar. Bu takımı böyle giderse çok takım yener. Bursa zaten 4 haftadır puan alamıyor."

 


BURSASPOR TARAFTARINDAN SERT TEPKİ


Bursaspor Yönetim Kurulu üyesi Selçuk Eren, spor yorumcusu Erman Toroğlu'nun bir televizyon kanalında kulübüyle ilgili yaptığı benzetmelere sert tepki gösterdi.

 

Erman Toroğlu'nun Bursaspor'un Fenerbahçe karşısında aldığı 2-0'lık yenilgiden sonra, "Eskiden bizim hale, Bursa'dan şeftali gelirdi. En iyi şeftali 10 Numara şeftalidir. Adı 10 numaradır onun. Şöyle büyük, p.....k kellesi derler onun bir adına da, yarma şeftali. Yani bugün Bursaspor tam şeftali spordu, 10 numara şeftali spordu. Kızmasınlar. O çatur çutur Bursaspor gitmiş, oynamayan bir takım gelmiş. Bu takımı çok takım yener. Bursaspor biraz daha sıkarsa aşağıya inecek. Bursa çok kötü" sözlerini eleştiren Selçuk Eren, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

 

"Kimsenin Bursaspor'un değerlerini hafife alacak, aşağılayacak söz söylemeye ne haddi ne de cüreti vardır. Bursaspor'umuzun şampiyonluğunu belli ki hala hazmedemiyorlar. Bu onların içine yer etmiş. Bursaspor'u böyle çirkin sözlerle hedef alan kişileri futbol kamuoyu içinde barındırmamalı. Reyting uğruna bu açıklamaları yapanlar, elbet bir gün 16 Mayıs 2010'daki gibi gerçekle yüz yüze gelecekler. Takımımızın kritik bir süreç içinde olduğu bu dönemde Toroğlu'nun yapmış olduğu bu açıklamayı esefle kınıyor ve büyük Bursaspor'un onuruyla asla oynayamayacağını bir kez daha hatırlatmak istiyorum. Kendilerini dev aynasında görenler aslında Bursaspor'dan ne kadar küçük olduklarını bir gün mutlaka anlayacaklardır."