1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Cardozo'ya teklif var!
Cardozo'ya teklif var!

Cardozo'ya teklif var!

Trabzonspor'un yıldız oyuncusu Cardozo için teklif yağmaya devam ediyor. Çin’in Hanghai Greeland takımından sonra bu kez de Araplar, Paraguaylı’ya kanca attı.

A+A-

Suudi Arabistan’ın eski kralı Faysal’ın kurduğu Al Nasr’ın Cardozo için Trabzonspor’a 6 milyon Euro’luk teklif yaptığı ortaya çıktı. Bu teklifi geri çeviren Trabzonspor Yönetimi, Oscar’ın 10 milyon Euro karşılığında serbest kalacağını Al Nasr’a iletti.

YATABARE, AL AHLİ YOLUNDA

Bordo-Mavililer’in bir diğer golcüsü Mustapha Yatabare’ye de Araplar göz dikti. Al Ahli’nin, tecrübeli forveti kadrosuna katmak için Trabzonspor’un kapısını çaldığı öğrenildi. Cardozo’yu satmayı düşünmeyen Fırtına’nın bu teklife sıcak baktığı ifade edildi. Eğer cazip bir teklif gelirse Yatabare devre arasında Arabistan’ın yolunu tutabilir.

Transfer çalışmalarına 4 koldan başlayan Trabzon’un yeni gözdesi Bursalı Serdar Aziz... Ozan Tufan’la da yakından ilgilenen Trabzon, Serdar için Mustafa Yumlu ve Zeki Yavru ile bir miktar para karşılığında Bursa’nın kapısını çaldı. Teklifi değerlendiren Yeşil-Beyazlılar’dan yanıt bekleniyor.