1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Casillas’a eş engeli!
Casillas’a eş engeli!

Casillas’a eş engeli!

İspanyol basını, Iker Casillas'ın eşinin de etkisiyle Türkiye'ye gelmek istemediğini yazdı.

A+A-

İspanyol Marca gazetesi, Iker Casillas ile Real Madrid'in yollarının ayrılmak üzere olduğunu yazdı. Gazete ayrıca adı Fenerbahçe ile anılan deneyimli kalecinin, Türkiye'ye gelmek istemediğini belirtti.

REAL'DEN AYRILACAK

Gazeteye göre eflatun-beyazlıların, Manchester United'dan David de Gea'yı transfer etmesi halinde Casillas tüm kariyerini geçirdiği Real Madrid'den ayrılacak. Marca, deneyimli kaleci ile pek çok kulübün ilgilendiğini yazdı. Gazete bu kulüpler arasında Fenerbahçe ve Beşiktaş'ı da gösterdi ancak Casillas'ın Türkiye'ye gelmek istemediğini belirtti.

İLK TERCİH İNGİLTERE

Marca'ya göre Casillas'ın ilk tercihi İngiltere. Gazetede Gea'nın ayrılması halinde United'ın Tottenham kalecisi Lloris'i transfer etmek için harekete geçeceğini bu durumda Casillas'ın da Tottenham'ın yeni kalecisi olabileceğini öne sürdü.

EŞİ İSTEMEDİ

Ayrıca haberde, Casillas'ın spiker eşi Sara Carbonero'nun kariyerini düşündüğü ve bu yüzden Türkiye'yi tercih etmediğinin altı çizildi. Sara Carbonero da Türkiye hakkında olumsuz fikir beyan edip kariyerini zedeleyeceği düşüncesiyle Casillas'ın başka bir ülkeye transfer olması yönünde tavsiyede bulunduğu ifade edildi.